Sezon wyprzedaży rozpoczęty! Już teraz można zaopatrzyć swą garderobę  
w letnie „must have”. Salony Levi’s® zapraszają do skorzystania 
z wakacyjnych rabatów i promocji. Zniżki od 40% do 60% obejmują asortyment Levi’s® z kolekcji wiosna/lato 2010 , a także akcesoria!
Już od drugiej połowy czerwca salony Levi's® zapraszają na wakacyjne łowy. Zniżki obejmują większość asortymentu w sklepach i mają wysokość od 40% do 60%. To niezła okazja dla wszystkich zakupoholików!

Sezon wiosna-lato w Levi’s® celebruje młodość, wolność, miłość, a także wzywa do walki o swoje ideały. Wakacje to idealny okres, aby naprawdę poczuć się wolnym 
i robić to na co ma się ochotę, nie bacząc na konwenanse. W końcu idealizm 
i buntownicza natura młodych ludzi będzie na pierwszym miejscu! 
Wiosenno-letnia wyprzedaż w Levi’s® to niepowtarzalna okazja, żeby w dobrej cenie zdobyć kultowe, uwielbiane przez wszystkich kraciaste koszule, t-shirty z uroczymi nadrukami, luźne, sprawiające wrażenie powyciąganych - bluzy, rockowe longsleeve’y, a do tego koniecznie dżinsy w modnych jasnych odcieniach – obowiązkowo z przetarciami i wytarciami!
Levi’s® zachęca również do wybierania wśród oryginalnych dodatków, np. skórzane torby Levi’s® czy paski można nabyć już za 60% ceny regularnej! Zapraszamy wszystkich do salonów Levi’s® w całej Polsce!