Wakacje są przede wszystkim dla nas czasem odpoczynku i relaksu. Jednak okres wakacji nie oznacza, że wszelka wirtualna rozrywka odchodzi do lamusa. Co więcej właśnie we wakacje mamy więcej czasu, żeby pograć w nasze ulubione tytuły. Dlatego poniżej prezentujemy naszym zdaniem najciekawsze pozycje, które ostatnio ukazały się w Platynowej Kolekcji, Kolekcji Klasyki, Extra Klasyki czy w Topseller .

Wiedźmin Platynowa Kolekcja- jest to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli gier RPG. Wydanie to jest wzbogacone o różnego rodzaju dodatki, które jeszcze bardziej umilą nam rozrywkę. Do tego dzięki specjalnemu patchu możemy grać bez wkładania płytki do napędu DVD. Premiera już 26 czerwca.  Cena to 69,99 złotych

Planescape: Torment Extra Klasyka- reedycja już kultowej gry RPG. Znowu możemy rozpocząć unikatową przygodę w świecie Sigil. Dzięki wielowątkowej fabule przez długie godziny nie będziemy mogli odejść od komputera. Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów RPG. Grę dostaniemy za 26, 99 złotych.

The Guild 2: Wenecja TopSeller- kolejny dodatek do słynnej już gry ekonomicznej. Tym razem możemykierować nasza postacią po zaułkach Wenecji. Podobnie jak w poprzednich częściach dostajemy całkiem rozbudowany aspekt ekonomiczny i dyplomatyczny. Dodatek jest bardzo ciekawy i godny polecenia. Sugerowana cena to 44, 99 złotych.

Jak widać wakacje przed komputerem mogą być równie urozmaicone jak te w nadmorskiej miejscowości. Czekajcie już na następne opisy nowości w tanich seriach na trendu.pl