Wczoraj prezentowaliśmy pierwszą część wakacyjnego grania. Dzisiaj odkryjemy kolejne ciekawe tytuły, które pojawia się w tanich seriach i w które warto zagrać w brzydkie wakacyjne dni, kiedy nie mamy nic ciekawszego do roboty.

Legendy RPG Platynowa Kolekcja- jest to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów klasyki RPG. Za 69,90 złotych dostaniemy cztery bardzo ciekawe tytuły. Legenda gatunku Baldurl’s Gate. Icewind Dale,    Planescape Torment oraz Lionheart: Legacy of the Crusader zapewnią nam rozrywkę przez długie godziny.

Jeśli jednak nie przepadacie za grami typu RPG to w Platynowej kolekcji również jest dostępna gra strategiczno- ekonomiczna The Guild 2. Dodatki zawarte w tym wydaniu zapewnią nam jeszcze więcej ciekawej rozrywki. Wszystko za cenę 69, 90 złotych.

Dla osób lubiących masową rozrywkę przez Internet, może ucieszyć pojawienie się Lineage 2: GraciaComplet też w Platynowej Kolekcji. Teraz baśniowy świat, który się dynamicznie zmienia może być dostępny już za 69,90 złotych. Gra jest naprawdę bardzo ciekawa. Jedynym jej minusem jest fakt, że wymaga opłat abonamentowych, co może zniechęcić wielu użytkowników. Jednak warto zainwestować, gdyż gra jest naprawdę ciekawa.

Już niedługo napiszemy o kolejnych nowościach, ze świata wirtualnej rozrywki, tym bardziej, że lato 2009 pod względem premier gier wcale nie zapowiada się nudno!