Dla zakochanych jest to wspaniały dzień, w którym celebruje się swoją miłość. Dla samotnych jest to moment smutny, w którym bycie singlem przestaje już być takie przyjemne. Jest bardzo wiele sposobów na pokazanie drugiej osobie, że się ją kocha.

14 luty ma zarówno dużo zwolenników, jak i przeciwników. Niektórzy uważają, iż święto to wspierane jest głównie przez amerykański przemysł. Stosunkowo często zarzuca się mu zbytnią komercjalizację – zdecydowana większość wszelkiego rodzaju gadżetów świątecznych np. kartek z życzeniami jest importowana. Inni również uważają, że "święto zakochanych" powstało z powodu stagnacji handlowej pomiędzy Bożym Narodzeniem a Wielkanocą – w wyniku odpowiedzi handlowców amerykańskich na brak jakiejkolwiek okazji handlowej w tym okresie.

Jednak aby się nie poddać „marketingowi”, a z drugiej strony nie zrywać z Walentynkami, najlepiej przygotować coś samemu, jak chociażby napis I LOVE YOU!

W galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć różnych graffiti z całego świata, przedstawiający napis krótki, ale jaki mocny. Po prostu KOCHAM CIĘ