walentynki
Chcesz by Twój partner/ka zobaczył to, czego nie widzą inni? Masz świetną okazję – zbliżają się Walentynki!

Święto zakochanych kojarzy się nam przede wszystkim z romantycznym spotkaniem, w trakcie którego obdarzamy ukochaną osobę swoją obecnością i okazujemy jej swoje uczucia w bardziej wyrafinowany  niż zwykle sposób. Warto więc zadbać o szczególną oprawę tego dnia, aby na długo pozostał w naszej pamięci.

walentynki

Pokażmy więc, że poważnie traktujemy obiekt naszych westchnień! Zwróćmy  szczególną uwagę na nasz wygląd zewnętrzny, w tym klasę i elegancję. Dobrym rozwiązaniem dla pań może okazać się klasyczna, elegancka sukienka. Unikajmy szarości i kolorów przypominających o zimowej słocie, aby zapomnieć o codzienności i uczynić ten wieczór magicznym. Czarna sukienka – owszem, ale tylko w obecności seksownych dodatków i pod dyktando najnowszych trendów. Upiększeniem kobiecej elegancji mogą okazać się różnorodne dodatkikolczyki i inne akcesoria. Nie należy zapomnieć o promieniowaniu sex-appealem, z którym nieodzownie kojarzy się kolor czerwony. Wyzwala namiętność, budzi ukryte pokłady czułości , zwiększa skłonność do podejmowania ryzyka, wzmacnia intensywność i szybkość reakcji.  Można także postawić na romantyczne wydanie stroju w stylu Valentino czy uderzyć ubiorem  w silnym kolorze pomarańczowym z kolekcji Hugo Bossa. Ważne, aby  elegancja nie przysłoniła spontaniczności i vice versa.

Panowie mogą założyć klasyczny garnitur, ale warto wzbogacić swój wizerunek dodatkami w humorystycznym stylu, budzącym ciepłe i pozytywne uczucia. Kontrowersyjnym rozwiązaniem mogą okazać się koszule ( koniecznie bez krawata! ) w seksowne wzory, ale gdzie nie ma ryzyka – nie ma zabawy! Lepiej wykrzesać z siebie trochę inwencji twórczej niż wyjść na nudziarza. Inne wytyczne dotyczą par, którym Walentynki przypominają o spędzonych wspólnie latach . Zapomnijmy wtedy o powszednim chlebie kurtuazji i zahamowań. Możemy pozwolić sobie na nonszalancję i awangardowość. Wieczór może wówczas dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Styl francuskiej pokojówki czy seksowna peruka mogą okazać się trafnym rozwiązaniem. Nie bójmy się eksperymentować! Ważne, aby przy ukochanej osobie czuć się swobodnie i pokazać, że możemy do związku wnieść nutkę szaleństwa i innowacji. Panowie mogą włożyć stylowy kardigan i seksowne bokserki.  Sztywne kanony ubioru nie obowiązują w tym dniu! Bądźmy eleganccy  i spontaniczni, a zarazem  uwodzicielscy. Wówczas  długo będziemy wracać wspomnieniami do  tego niezwykłego dnia!

Autor: Jakub Łężny