14 lutego zbliża się wielkimi krokami dlatego w redakcji Trendu.pl uwijam się w pocie czoła, aby zdarzyć dostarczyć wam jak największą porcję pomysłów na to czym możecie obdarować ukochaną osobę w tym roku. Z racji tego, że nienawidzimy banalności i bronimy się przed nijakością prezentów ze sklepów „Wszystko po 5zl” chcemy zachęcić was do czegoś naprawdę wyjątkowego.

Podarek nie musi być zawsze czymś materialnym, warto zainwestować w coś co wygodnie rozsiądzie się później w naszej pamięci i będzie jednym z najwspanialszych wspomnień. Chcemy Cię namówić abyś w tym roku zamiast kupowania kolejnego bukietu kwiatów, czekoladek czy spinek do mankietów sprezentował  ukochanej osobie  choć jedno przeżycie lub nowe doświadczenie.  Być może dzięki temu spełnisz jedno z jej marzeń.

Realizowanie tych marzeń wcale nie musi być bardzo kosztowne! Większość usług w ofercie KatalogMarzen.pl waha się między 100 a 300 zł. !

Z badania przeprowadzonego przez serwis internetowy katalogmarzen.pl wynika, że zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą otrzymywać prezenty w postaci przeżyć dużo częściej niż je otrzymują. Ta dysproporcja jest ogromna – 4% otrzymuje takie prezenty a 30% chciałoby takie prezenty dostać. Liczby nie kłamią.

A jakie te marzenia są? Kobietom marzą się masaże SPA, porady stylistki, sesje fotograficzne (np. akt artystyczny czy romantyczna sesja dla dwojga), kursy tańca czy fotografii.  Mężczyźni natomiast gustują w jazdach samochodami rajdowymi i sportowymi, lotach szybowcem czy paralotnią, skokach na spadochronie czy bungee. Lubią przeżycia Ekstremalne przez duże E.

Jest wiele powodów dla których warto przekonać się do tego typu prezentów. Dają nowe doświadczenia,  mogą być kupowane dla zacieśniania zarówno relacji prywatnych jak i zawodowych. Jednak najważniejszy z nich  to możliwość spełnienia marzeń bliskiej osoby.

Dlatego wraz z serwisem katalogmarzen.pl wypowiadamy wojnę sztampowym podarkom i oddajemy w Wasze ręce wyjątkową ofertę, w której każdy znajdzie co dla siebie.

Oferta serwisu KatalogMarzeń.pl jest najszersza na polskim rynku: zawiera ponad 250 atrakcji dostępnych w sześciu głównych aglomeracjach: warszawskiej, krakowskiej, katowickiej, wrocławskiej, poznańskiej i trójmiejskiej.

Vouchery na przeżycia dostępne w ofercie serwisu KatalogMarzeń.pl są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu.

W ciągu 30 dni od zakupu można wymienić zakupiony prezent na inny – dzięki temu nie ma ryzyka „nietrafionych prezentów”.

Vouchery mają postać eleganckich zaproszeń zapakowanych w koperty lub prezentowe opakowania.

Tak więc najwyższy czas zmienić przyzwyczajenia! W tym roku zamiast podarować swojej dziewczynie perfumy, kosmetyk czy bieliznę obdarujcie jej voucher na zabiegi SPA, sesję fotograficzną, wieczór win!

Voucherem na Przeżycie możesz kogoś obdarować zarówno podczas walentynkowej kolacji, jaki i z okazji urodzin, ślubu, gwiazdki lub zupełnie bez żadnej okazji.  To właśnie prezenty robione za to, ze ktoś po prostu przy nas jest, to najpiękniejsze podarki na świecie.

Prezenty dostępne są na www.katalogmarzen.pl