Walentynki w HOT_elarnia & SPA_larnia – love is in the air…

Kompleks HOT_elarnia & DAY SPA SPA_larniakcal przygotowały w tym roku 3 wyjątkowe pomysły na spędzenie Walentynkowego Weekendu. Oferta jest niezwykle urzekająca, a równocześnie niebanalna. Także w Polsce obchodzenie Walentynek staje się z roku na rok coraz bardziej istotne. Zależy nam, aby w oryginalny sposób zaskoczyć ukochaną osobę oraz aby „kocham” nie ograniczyło się jedynie do kilku słów.

Święto Zakochanych to idealny czas na celebrowanie namiętności naszych uczuć, dlatego oferta podpoznańskiego kompleksu aż tętni miłością i romantyzmem. Jest to oferta zarówno dla zakochanych, jak i dla tych pragnących zakochać się na nowo.

Boutique hotel HOT_elarnia zaprasza na Weekend Walentynkowy. Szczególnie polecane pakiety pobytowe:

+ SPA_amor

+ Romantyczne Chwile

Oba pakiety są ukłonem w kierunku romantycznych uczuć. Dobór zabiegów, serwowane dania oraz walentynkowe niespodzianki mają na celu zbliżenie zakochanych do siebie oraz sprawienie, żeby serca zabiły szybciej.

Zakochani dysponujący ograniczona ilością czasu mogą natomiast dokonać zakupów walentynkowych w nowym sklepie internetowym DAY SPA SPA_larniakcal - SPA_shop. Wówczas zakupiony pakiet można realizować przez następne 6mc. Pakiety DLA_dwojga to cudowne rozwiązanie dla każdej pary pragnącej się odprężyć i zrelaksować, zadbać o zdrowie i urodę podczas romantycznych seansów w kameralnym gabinecie private_SPA. Szczególnie polecane pakiety DAY SPA to:

+ SPA_dinner & wine + SPA_czekolada + SPA_love

Niezapomnianych wrażeń dostarczy także z pewnością menu Walentynkowe – afrodyzjaki

[dostępne:12.02 – 14.02] proponowane przez  Restaurację TASTE_it - magiczne działanie serwowanych afrodyzjaków w zaskakujący sposób pobudzi zmysły tym samym doda pikanterii wieczorowi z ukochaną osobą. Wśród dań, które będą dbały o wybuchowe emocje będzie można znaleźć między innymi:

+ ostrygi na lodzie

+ egzotyczną sałatkę z wanilią i bacardii

+ krewetki w śmietanowo czosnkowym sosie z kolendry

 

Szczegóły: www.hotelarnia.pl oraz www.spalarnia.com.pl/sklep