Walentynki to idealna okazja na romantyczną randkę, miły wieczór we dwoje, wspólne wyjście. Tego dnia pragniesz wyglądać i czuć się wyjątkowo. Warto zatem zaopatrzyć się w fajny ciuszek i sprawić, aby ukochany oszalał na Twój widok.

Prezentujemy kolekcję ze sklepu Mode&Style.pl. Zapraszamy do kopalni ciekawych podpowiedzi w sam raz na święto zakochanych.

Ubrania z kolekcji Mode&Style wyróżnia wysoka jakość materiałów oraz niepowtarzalne wzory. Oferta obejmuje szybką dostawę produktów. Priorytetem jest zadowolenie klientów.

W tej kreacji Walentyki na pewno nie będą nudne...

Zaskocz bliską osobę!

gadżety

Oprócz ubrań w sklepie znajdziecie gadżety, które podgrzeją Walentynowy wieczór. Polecamy świecę Serce w Dłoniach, która stanowić będzie rewelacyjną dekorację w te romantyczne święto.

świeca serce

 

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej "drugiej połówki", taka świeca to złoty środek - chyba nie ma osoby, której taki podarek nie sprawiłby przyjemności...

Innym pomysłem urozmaicenia Walentynek jest Zaskakujący Kubeczek. Jego wyjątkowość tkwi w serduszkowym kształcie oraz w magicznych właściwościach – po zalaniu wrzątkiem kubek zmienia swoje oblicze! Pojawia się napis: ,,Kocham Cię’’ Trudno o lepszą i bardziej wzruszającą niespodziankę. Dzięki Zaskakującemu Kubeczkowi poranna kawa czy popołudniowa herbatka nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

zaskakujący kubek

 

A może intrygująca gra dla dwojga? Prezentujemy romantyczną grę L'amour, zamkniętą w czerwonym, metalowym pudełeczku w kształcie serca. Na czym polega gra?

gra

Każde z Was napisze na specjalnym serduszku swoje sekretne życzenie. Jednak tylko zwycięzca będzie mógł je zrealizować. Rzucając kostkami, ciągnąc karty i postępując zgodnie z ich treścią, każde z Was będzie kolekcjonować serduszka. Kto jako pierwszy uzbiera ich czternaście - wygra.
Poznajcie L'amour - i odkryjcie najlepsze strony Waszej miłości.

A może coś pikantnego?

muszka na wacka

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Mode&Style: www.modestyle.pl

Uwaga! Ubrania i gadżety są również dostępne w sklepie Trendu.pl