Luty, nie bez powodu nazywany miesiącem zakochanych unosi w powietrzu symfonię zmysłów. Wszystko za sprawą dnia Świętego Walentego. Projektanci RESERVED z myślą właśnie o 14 lutym przygotowali ekskluzywną kolekcję bielizny, która pełna ekspresji otuli ciało i zmysły. To idealny pomysł na romantyczną niespodziankę – dlatego już dziś RESERVED zaprasza do salonów.

Tegoroczna kolekcja bielizny RESERVED to prawdziwa muzyka dla zmysłów. Niczym symfonia stworzona przez wirtuozów z nut atłasu, satyny, brzmień subtelnej koronki i haftów oprawiona w dźwięki finezyjnych dodatków w sposób niemal doskonały wpisuje się w romantyczny, walentynkowy nastrój.

Każdy element bieliźnianych zestawów od RESERVED został skomponowany tak, by zarówno kolory począwszy od dojrzałego wina, przez głęboki bakłażan po klasyczną czerń i soczystą czerwień jak i zastosowane materiały tworzyły utwór idealny na tę okazję – uwodzicielski, kobiecy. Stworzony na walentynkową noc przy blasku świec. 


Projektanci RESERVED za pomocą form i kolorów podkreślili walory kobiecych kształtów. W tych wyjątkowych, walentynkowych zestawach dedykowanym zakochanym. Pojawiły się biustonosze typu soft, push-up, biustonosze koktailowe oraz bardotki. Dla uzupełnienia idealnej kompozycji stworzono doły w postaci seksownych stringów, frywolnych fig, szortów wykończonych florystyczną koronką a wszystko wzbogacone tiulami, siateczkami i biżuteryjnymi dodatkami.

Walentynkowa bielizna od RESERVED będzie doskonałym prezentem dla każdej kobiety, która w pięknym dessous poczuje się wyjątkowo seksownie. Warto więc zaszaleć i nie bać się muzyki uczuć i zmysłów – z bielizną od RESERVED romantyczna, walentynkowa niespodzianka będzie gwarantowana.

RESERVED już dziś zaprasza do swoich salonów.