Większość Polaków interesuje się Formułą 1 z dwóch przyczyn: zwycięstw Kubicy oraz rezygnacji BMW z F1, gdzie dotychczas jeździł Robert. BMW z powodu kryzysu musiało zacisnąć pasa i poucinać koszta, w tym niestety pensję Roberta Kubicy. Jednak nie wszystkim firmom uczestniczącym w F1 tak źle się powodzi. Wręcz przeciwnie.

McLaren związany również z tymi szybkimi samochodami nawiązał współpracę z firmą Samsonite i razem stworzą kolekcję luksusowych walizek. McLarena ze swojej strony skonstruował zaawansowany układ zawieszenia, który przypomina ten z samochodów. Dzięki tym zabiegom walizka ma lepiej się zachowywać na nierównych i wyboistych powierzchniach, chroniąc przy tym zawartość w środku przed wstrząsami.
Samsonite natomiast zapewnił najwyższą jakość materiałów, które są trwałe, ale i lekkie.
Linia o nazwie McLaren Sport Samsonite Black Label Collection dostępna będzie w sklepach już tej jesieni.
Niestety drogie samochody oznaczają równie  drogie walizki. Za jedną z mniejszych walizek sygnowanych logo McLaren zapłacimy około 900 złotych.
W końcu walizki kupuje się a długie lata. Jednak z drugiej strony może ktoś ukraść taką walizkę nie tylko ze względu na zawartość ale przede wszystkim na logo McLaren.