Będą miażdżyć przeciwników używając sprytu i brutalnej siły podsycanej żądzą władzy i supremacji ościennych planet. Nie zboczą z raz wyznaczonej drogi – przeznaczenie musi się dopełnić.

Dawn of War II to kolejna część wielbionej przez miliony graczy, strategii czasu rzeczywistego. Za sprawą magików ze studia Relic, brutalny, mroczy świat Warhammera 40 000 ożywa i uzależnia jak nigdy. Wybierz epicką kampanię Space Marines, by ocalić świat lub jedną z czterech grywalnych ras w grze wieloosobowej i zasmakuj w okrucieństwie zabijania. Pod Twoim dowództwem początkujący wojownicy zmienią się w bezlitosnych katów siejących postrach w całej Galaktyce. Bo w posępnym mroku odległej przyszłości istnieje tylko wojna...
Mistrzowskie połączenie brutalnej, dynamicznej akcji i strategicznego planowania. Kombinuj jak przechytrzyć przeciwników, wykorzystując dynamicznie zmieniające się otoczenie
Olbrzymia, nieliniowa kampania dla pojedynczego gracza
Tryb rozgrywki wieloosobowej z możliwą współpracą między graczmi. Space Marines, Orkowie, Eldarowie i Trynidzi gotowi do walki!
Poznaj możliwości Essence Engine 2.0. – silnika nowej generacji opracowanego przez studio Relic na potrzeby Company of Heroes. Teraz w nowej, ulepszonej wersji!

Więcej na gamelobby.pl