Firma Noble Health Sp. z o.o. powstała w 2009 roku i wprowadziła na rynek polski produkty międzynarodowej marki By-Health. Od roku 2010 firma jest również producentem i dystrybutorem ekskluzywnych nutrikosmetyków na terenie Unii Europejskiej dostępnych pod marką Noble Health.

Produkty dostępne w dystrybucji Noble Health dedykowane są dla osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, jak również dla osób chcących zatrzymać czas i ceniących sobie naturalne piękno.

Czerpiąc z najnowszych osiągnięć nauki i technologii oraz z wiedzy naukowców wielu dziedzin, nutrikosmetyki marki Noble Health adresowane są na współczesne dolegliwości z jakimi spotyka się każdy z nas. Podnoszenie jakości i standardów życia przez troskę o własne ciało to kierunek jaki wytycza misja firmy. Edukacja odbiorców firmy jest jednym z priorytetowych celów Noble Health, który dzieląc się z nimi swoją wiedzą staje się marką ekspercką.

Wejdź na stronę www.porcjapiekna.pl i wyszukaj odpowiedź na poniższe pytanie, a możesz stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z atrakcyjnych zestawów kosmetyków ufundowanych przez firmę Noble Health.

Poszczególny zestaw ma wartość 197 zł i zawiera 2x Collagen + 1x Grape Seed Extract + czerwony lakier z L-cysteina GRATIS.

Do wygrania 6 zestawów firmy Noble Health!
Pytanie: Proszę o wskazanie jaki rodzaj kolagenu zastosowany jest w produkcie Collagen oraz jakie 2 witaminy występują w jego składzie.

 

Warunki konkursu:

1. Odpowiedz na pytanie: ,,Proszę o wskazanie jaki rodzaj kolagenu zastosowany jest w produkcie Collagen oraz jakie 2 witaminy występują w jego składzie''.

Odpowiedź prześlij na: konkurs@trendu.pl (wraz z loginem swojego facebooka - w celu weryfikacji polubień).

2. Polub: pl-pl.facebook.com/noble.health.sp.zo.o

3. Polub: www.facebook.com/portaltrendz

Pamiętajcie - kliknięcia "lubię to" będą weryfikowane.
Zwycięzcę wyłoni losowanie.

Na odpowiedzi czekamy do 30 stycznia 2012 roku do godz. 10:00.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Noble Health, wyniki konkursu:

1. Marzena Piekorz
2. Ewa Czerniak
3. Aniela Michalak
4. Magdalena Błaszczyk
5. Monika Chyczewska
6. Katarzyna Stankiewicz

Gratulacje! :-)