Weekend majowy się zaczął, jeżeli zapomnielisie sobie zoraganizować czas mamy coś dla Was na tak zwany krysyowy weekend.

Weekend majowy to jeden z lepszych okazji na spotkanie się z najbliższymi. Nie tylko nie siedziemy cały dzień przed stołem jak w Święta Bożenarodzeniowe czy Wielkanocne, to na dodatek pogoda w tym roku jest wyjątkowo łaskawa dla Nas.
Przez te kilka dni mozemy zapomnieć o codziennych probelamch, związanych z pracą, szkołą czy opłatami.
Mimo, że w Polsce panuje kryzys wcale tego nie widać, a na pewno nie na drogach. Tłumy kierowców ze swoimi rodzinami pędzą w góry, na Mazury czy nad morze.
Jednak złą wiadomością jest fakt, że niestety w tym roku weekend majowy trwa 3 dni. Więc tylko nie idziemy do pracy w piatek. Polacy są przyzwyczajeni do długich maaówek, które czasem trwały tydzień.
Więc w jaki sposób najlepiej jest spędzić te trzy dni?!
Najgorszą rzeczą, którą można robic jest siedzieć przed TV! Nawet jeśli nie mamy budżetu na dłuższe wyjazdy, nie warto i tak spędzać tylu słonecznych dni na kanapie. Zatem proponujemy poczytać książkę, isć na spacer, zoorganizować wycieczkę na rowerze czy rolki. Człowiek najlepiej odpoczywa na łonie natury.
Jeziorko, zalew czy baseny, są idelanym miejscem na poleniuchowanie czy przygotowanie potraw z grilla.

Nawet jeśli spadnie jakisz deszczyk, to i tak koniecznie w te dni wyjdź z domu.
Dobra zabawa w gronie znajomych i bliskich jest możliwa za naprawdę niewiele.

Jeżeli masz troszkę więcej w portfelu propnujemy się wybrać na Węgry po wino, do Czech po kndeliczki, czy na Słowację po czekoladę studencką!
Pamiętaj, że weekend majowy zawsze kojarzony z odpoczynkiem, pozwoli Ci się zregenerować i nabrać sił, tylko wtedy, gdy przebiegnie w spokojnej atmosferze.