Wszystkich miłośników sztuki współczesnej Domoteka zaprasza na spotkanie z malarstwem, fotografią i rzeźbą.

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka zdecydowała się zrealizować projekt, który będzie stanowił połączenie kilku dziedzin: mody, sztuki i designu wnętrzarskiego. Domoteka Design Days to niewątpliwie fascynujący mariaż piękna i zamiłowania do rzeczy niepowtarzalnych.

Domoteka Design Days to swoiste targi designu, w czasie których młodzi projektanci mody i dodatków, malarze, rzeźbiarze fotograficy i inni twórcy będą mogli bezpłatnie zaprezentować swoje prace, a klienci Domoteki będą mieli możliwość kupienia ich po atrakcyjnych cenach. To również czas, w którym salony Domoteki zaproponują swoim klientom specjalne oferty, rabaty i jedyne w swoim rodzaju promocje. Eventy odbywać się będą przez 4 kolejne majowe weekendy, w czasie każdego z nich swoje prace prezentować będzie na terenie Domoteki kilkudziesięciu twórców. Każdy tydzień organizowany jest pod innym hasłem, tworząc w ten sposób kalendarium różnorodnych wydarzeń, którego motywem przewodnim jest właśnie design.

W trakcie weekendu 8 i 9 maja odwiedzający Domotekę spotkają się z młodymi malarzami, rzeźbiarzami i fotografikami oraz będą mieli okazję do zakupu ich prac w niepowtarzalnych cenach. Do współpracy zaprosiliśmy wielu młodych twórców, między innymi: Krzysztofa Cieślaka, Pawła Tkaczyka, Marysię Erikkson, Marcina Kempskiego  i Marzenę Turek-Gaś.

W sobotnie południe, 8 maja, specjalnie dla gości, odbędzie się spotkanie ze znaną malarką, Joanną Sarapatą, która opowie o swojej pasji i pracy, planach otwarcia galerii i zamiłowaniu do piękna. Gwiazda odpowie na pytania młodych artystów, dziennikarzy i gości Domoteki. Będzie można także obejrzeć jej obrazy.

Dodatkiem do tego niesamowitego weekendu będzie konkurs, w którym troje zwycięzców otrzyma obraz, namalowany specjalnie dla nich przez Krzysztofa Cieślika. Dodatkowymi nagrodami w konkursie będzie 50 unikalnych płyt Domoteka:: Lounge.Kalendarium Domoteka Design Days:
I weekendsztuka 8-9 maja br.
II weekendmoda 15-16 maja br.
III weekendakcesoria modowe 22-23 maja br.
IV weekendwyposażenie wnętrz 29-30 maja br.

DOMOTEKA
Ul. Malborska 41
Warszawa
WWW.domoteka.pl