Cykl Welcome. wkracza w kolejny rok działalności. Pojawią się nie tylko wielkie nazwiska, ale także mniej oczywiste postacie. Do tej pory na Welcome. wystąpili: Tiga, Ame, David August live, Catz' n Dogz, Blondish, HOSH czy Russ Yallop. Organizatorzy szykują dla Was kolejne ciekawe aranżacje, o których będzie głośno w całym kraju.

W piątek, 5 lutego o godz. 22.00 w SQ Klub w Poznaniu rozpocznie się Welcome. Carnivale!

Undergroundową sambę zagra dla Was Sebo K - jeden z najstarszych członków rodziny Mobilee, niezwykle ciekawa postać mająca na koncie klubowe sztosy takie jak Rancho Relaxo, Moved i Diva, które rozsadzały parkiety całego świata. Obecnie to jeden z rezydentów kultowego klubu Watergate, dla którego wypuścił sygnowaną przez nich kompilację. Taneczne kroki pokażą Wam rezydenci cyklu Conradq i Juniore.

Na imprezie 3. urodziny świętować będzie także marka MILOV! Markę MILOV założyły dwie dziewczyny z Poznania, które tworzą ubrania w stylu streetwear. W ciągu 3 lat swojej działalności marka rozpoczęła współpracę z siecią sklepów Royal Collection oraz z platformą multinarodową Answear.com. Ubrania MILOV znajdują swoje upodobanie wśród wielu celebrytow. Zapoznajcie się koniecznie z ich stylem na

www.milovstore.com.

Zapraszamy na nowy, spektakularny sezon!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1674290756144287/