Wiosna-lato w Levi’s® to esencja oryginalnego połączenia znanego amerykańskiego stylu ze współczesnym pionierskim duchem, tym razem inspirowana klimatycznym życiem w komunie - The Sea Ranch. Amerykańska klasyka wyróżniająca się jakością wykonania, prostotą, wytrzymałością, zakorzeniona w duchu autentyczności i bezpretensjonalności jest głównym trzonem kolekcji. Projektanci Levi’s® doskonale wiedzą, że kreując lepszą przyszłość konieczne jest poszanowanie przeszłości! Dlatego, kierując się regułami związanymi z zrównoważonym rozwojem opracowują coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania tak, aby niwelować stopień ingerencji w środowisko naturalne.

Levi’s® zaprasza na The Sea Ranch, gdzie młodzi ludzie pokazują Ci swój sposób na życie. Wyznając te same ideały, filozofię życia, celebrując kontakt z naturą i wszelkiego rodzaju rzemiosło skupiając się wokół swoistego rodzaju komuny. Dużą uwagę przywiązują do rozwoju zarówno duchowego, jak i doskonalenia kunsztu niezbędnego w codziennym życiu. Wspólnie działają i tworzą, wzajemnie uczą się i rozwijają swoje talenty i umiejętności. Kolekcja Levi’s® uosabia współczesny niezależny amerykański styl nasycony dodatkowo świeżym powiewem beztroskiego lata.

Kolekcja Levi’s® to inspiracja nietkniętymi, dziewiczymi okolicami. Dzikie plaże, rancza, morze, tradycyjne gospodarstwa oraz wspólnie spędzany czas podczas długich gorących, letnich dni są uosobieniem klimatu marki. Prawdziwe pragnienie autentyczności zauważalne jest wszędzie,
a zasada poszanowania przeszłości podczas projektowania lepszej przyszłości inspiruje do pozytywnych zmian. Malowane lub rysowane ręcznie grafiki, to wyblakłe symbole kojarzone
z klimatem nadmorskich farm, nadruki inspirowane napisami prosto z jutowych worków na żywność lub skrzynek na warzywa. Szata graficzna, dzięki wykorzystaniu naturalnych barwników roślinnych i zastosowaniu lekko spranych, wyblakłych kolorów jest bardzo delikatna i łagodna.

Kolory The Sea Ranch to głównie indygo, charakterystyczne brązy, czerwienie i orzeźwiająca letnia biel - barwy te inspirowane są kolorami poszczególnymi części klasycznych dżinsów, ale dodatkowo sprane, znoszone i wypalone od słońca. Tlenione, wyblakłe kolory w lekko znoszonym wydaniu tworzą podstawę palety barw, przeplatanej vintage’owymi odcieniami storczyków, przykurzonych błękitów czy przybrudzonych róży.

Ten sezon w Levi’s® to ukłon w kierunku rzemiosła, trwałości, prostoty przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Kolekcja Levi’s® Water<Less™ jest znacznie bogatsza, marka zadbała, aby linia ta znalazła jeszcze szersze grono miłośników. Powstały również kultowe 501®, które zgodnie z założeniami recyklingu zrobione są całkowicie ze starych dżinsów! W tym sezonie po raz pierwszy również pojawią się produkty wykonane zgodnie z zasadami Cotton Iniciative, do której to organizacji przynależy marka Levi’s®.

Już teraz zapoznaj się z propozycjami Levi’s® na nadchodzący sezon!

levi's kolekcja wiosna/lato 2012

levi's kolekcja wiosna/lato 2012

levi's kolekcja wiosna/lato 2012

levi's kolekcja wiosna/lato 2012

levi's kolekcja wiosna/lato 2012