Święta zbliżają się nieuchronnie. Mimo szału zakupów i mnogości ofert wielu z nas nadal nie ma pomysłu na prezent.

Jeśli masz dosyć tandetnych propozycji na świąteczny prezent i szukasz czegoś wyjątkowego dla swoich bliskich, mamy dla Ciebie idealną propozycję – prezenty od jubilera PLUCINSKI.PL.

Jubiler PLUCINSKI.PL to firma, w której tradycja jubilerstwa i złotnictwa jest kultywowana od ponad 60 lat.

Jubiler PLUCINSKI.PL to nie tylko niesamowite miejsce, piękne wnętrza i ekspozycje. To także świetna biżuteria, ekskluzywne - mało dostępne na polskim rynku marki oraz limitowane serie biżuterii.

Sklep jubilerski w swojej ofercie posiada różnego rodzaju biżuterię (w tym brylanty), zegarki oraz akcesoria takie jak: długopisy, pióra, telefony.

Biżuteria

Biżuteria towarzyszy nam przez całe życie, utrwalając wyjątkowe chwile. Tylko brylanty w szlachetnej oprawie dają tak wyjątkową przyjemność obcowania z pięknem i doskonałością.

Ian Flemin pisał, że "Diamenty są wieczne", Marilyn Monroe śpiewała natomiast, że są one najlepszym przyjacielemm kobiety.

Znaczenia tych słów nie trzeba tłumaczyć przestającym z biżuterią, ale tylko poznając ekskluzywną kolekcję salonu Jubiler Pluciński słowa te nabierają prawdziwego wymiaru.

Zegarki

„Czas odnaleziony” to tytuł finalnego tomu słynnej powieści Marcela Prousta „W poszukiwaniu straconego czasu”. Ten właśnie tytuł stał się inspiracją dla salonu jubilerskiego PLUCINSKI.PL, w którym można odnaleźć egzemplarze zegarków najsłynniejszych i najznakomitszych marek.

W jubiler PLUCISKI.PL ponadczasowe arcydzieło literackie staje naprzeciw wspaniałej kolekcji chronometrów, eleganckich i niezniszczalnych mimo upływu lat.

Akcesoria

Jubiler PLUCINSKI.PL oferuje kolekcję przedmiotów użytecznych w szlachetnej oprawie. Dzięki nim styl i elegancja będą towarzyszyć Ci na co dzień, dając odrobinę niezwykłości codziennym czynnościom.

Odbierając telefon obcować będziesz z kunsztem jubilerskim. Pisanie stanie się mniej banalne z piórem Cartiera w ręku.Zapraszamy do odwiedzin sklepu plucinski.pl, gdzie z pewnością znajdziecie wyjątkowe wzory luksusowych, światowych marek.