Diana Krall

Diana Krall wyrusza do Polski na trasę koncertową, podczas której odwiedzi trzy miasta. Pierwszy koncert odbędzie się 11 listopada w Warszawie, drugi 15 listopada w Gdyni, a ostatni będzie we Wrocławiu jeden dzień później.

Piosenkarka jest uznawana przez krytyków za najlepszą jazzową wokalistkę XXI wieku! Zdobywczyni statuetki Grammy, osiągnęła z płytą „When I Look in Your Eyes” nakład miliona sprzedanych egzemplarzy, co w wypadku muzyki jazzowej jest praktycznie nieosiągalne.

Diana powraca do naszego kraju po sukcesie jaki osiągnęła tutaj trzy lata temu. Z płytą „Quiet Nights” była to najlepiej sprzedająca się jazzowa płyta w historii polskiego rynku muzycznego.

'Quiet Nights"

Teraz podczas swojego Tournee zaśpiewa swoje historyczne numery ulubione przez jej fanów jak i całkiem nowy, premierowy repertuar.

Można się spodziewać, że jej trasa w Polsce będzie jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń koncertowych dla każdego miłośnika wspaniałego jazzu i prawdziwym świętem, którego po prostu nie można przegapić.


Diana Krall w Polsce!


Autor: Joanna Zawadzka