Wiele lat temu katalońska firma Buff zasłynęła jako producent wielofunkcyjnych chust, chroniących przed niesprzyjającą pogodą. Marka bardzo szybko zyskała uznanie w oczach użytkowników, zwłaszcza sportowców, gdyż okazało się, że lekka i wygodna chusta idealnie radzi sobie z wszelkimi warunkami atmosferycznymi, takimi jak: wiatr, słońce czy też mróz.

To, że w przepakowanym, podróżnym plecaku zajmuje niewiele miejsca i niezwykle szybko schnie, również przyczyniło się do zwiększenia jej popularności. Dodatkowym atutem stała się jej  wielofunkcyjność. Można z niej zrobić szalik, czapkę, apaszkę, maskę, frotkę, kominiarkę, piratkę i wszystko to, na co pozwala wyobraźnia użytkownika.

Obecnie Buff produkuje ok. 30 rodzajów chust, z których część tworzona jest z myślą o ludziach sportu, inne powstały specjalnie dla kobiet, jeszcze inne dla dzieci i młodzieży, niektóre rodzaje są niezastąpione podczas upałów, a pozostałe podczas mrozów i silnego wiatru. Oferta firmy jest tak obfita, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a bogactwo wzorów i kolorów zaspokoi nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Jedną z najbardziej popularnych odmian Buffa jest Original Buff, łączący w sobie zalety kilku produktów jednocześnie: chusty, czapki, opaski, kominiarki. Sprawdza  się również jako modny dodatek do stroju codziennego lub jako ochraniacz przed wiatrem podczas jazdy na nartach i kurzem w czasie uprawiania sportów rowerowych i motorowerowych.

O jego wyjątkowych właściwościach możemy przekonać się osobiście, wchodząc na stronę polskiego dystrybutora: www.sklepbuff.pl