Dla osób, których interesują niesztampowe dekoracje mieszkania, marka Steel-Design proponuje oryginalne modele wieszaków.

W ofercie znajduje się wieszak Splash, którego kształt stylizowany jest na kształt plamy. To ciekawe akcesorium może stanowić intrygujący element dekoracyjny każdego wnętrza, natomiast system pięciu haków, który pozwala na pomieszczenie dużej ilości odzieży, zwiększa jego funkcjonalność.

Kolejnym innowacyjnym projektem jest wieszak Razor w kształcie żyletki. Niebanalne nawiązanie do tego kształtu umożliwia wygodne korzystanie z akcesorium zarówno w łazience, jak i w przedpokoju.

Niepowtarzalnego charakteru doda wnętrzu także wieszak Flower. Jego uniwersalny kształt powoduje, że może ciekawie prezentować się nie tylko jako tradycyjny wieszak w przedpokoju, lecz także jako dekoracja nowoczesnego salonu.

Wieszak w kształcie panoramy wielkiego miasta oraz wieszak Party to kolejne innowacyjne projekty marki Steel-Design. Dzięki nieszablonowemu stylowi oba z nich ożywią każde wnętrze.

Autor: Renata Śmiałkowska