Will YoungZwycięzca pierwszej edycji brytyjskiego Idola z 2002 roku, czyli Will Young, ujawnił swój najnowszy teledysk do piosenki „Losing myself”. Klip pochodzi z najnowszej płyty artysty „Echoes”,  swoją premierę miała 30 stycznia. Jest to najbardziej taneczny album jak do tej pory, przepełniony szybkim beatem oraz elektronicznymi dźwiękami.

„Losing Myself” jest trzecim utworem z tej płyty, który doczekał się teledysku i to nie byle jakiego! Will Young jest jednym z nielicznych brytyjskich męskich gwiazd muzyki pop, który potrafi konsekwentnie dążyć do tego aby jego muzyka była jak najwyższej jakości.

Najnowszy klip jest doskonały w każdym calu, idealna synchronizacja połączona z gustowną klasyką. Zaprezentował tu klasyczne stroje, które wskazują na jego dżentelmeńską naturę, pokazuję przestrzeń współczesnego życia od golenia po parzenie kawy. A przede wszystkim tak jak mówi tytuł ukazuję człowieka zagubionego we własnych myślach. Cała aranżacja teledysku czyli chłodne i wypolerowane wnętrze jest specjalnie dobrane do lodowatego stanu umysłu  postaci.

A tu sami możecie ocenić najnowszy klip ;)

 

autor: Joanna Zawadzka