Córka Willa Smitha i Jady Pinkett, Willow ma dopiero dziewięć lat a już ją na dobre wciągnał show biznes. Dziewczynka ma swój własny serial na kanale dla dzieci Nickelodeon, a na dodatek już za kilka miesięcy ma się pojawić w sklepach jej pierwszy album.
Willow na spacerze z mamą po lońdynskich uliczkach rozdawała wszystkim swoje autografy. Młoda gwiazda niezwykle przypominała swoją straszą koleżanką po fachu, Rihannę. Ogolona głowa z jednej strony, natomiast z drugiej wyprostowane włosy, to fryzura Rihanny sprzed kilku miesięcy. W białym t-shirt’cie z nadrukowanym własnym imieniem, czarne spodnie rurki,  złote okulary przeciwsłnoeczne w stylu retro, sprawiły, że wyglądała jak miniturowa wersja Rihanny. Przeskalowana Willow wydaje się naśladować najlepszych, aby osiągnąć sukces.  Strój bardzo prosty i ciekawy. Na pewno charyzmy dodają do tego oryginalne okulary.
Jednak córka Willa i Jady jest jeszcze bardzo młodziutka i droga do jej prawdziwej kariery bardzo długa. Czy zdoła się utrzymać i nie skończyć jak Britney Spears?
Myślicie, że dziewięcioletnie dziecko powinno tak się ubierać i mieć tak duże „parcie na szkło”?