Kraina Ensai była świadkiem przerażającej wojny, w trakcie której broń o niezwykle potężnej mocy zniszczyła istniejące, zaawansowane technologicznie państwa. Z upływem czasu cywilizacja jednak powoli odrodziła się, społeczeństwa nauczyły się korzystać z tajemniczych, przedwojennych artefaktów, tworząc zupełnie nowe wynalazki. Do rozkwitu miast i handlu przyczyniły się szczególnie latające statki – i nad takim powietrznym okrętem obejmujemy kontrolę w Windchaser. Czasy są ponownie niespokojne, po niebie grasują pirackie statki, a na ziemi dochodzi do starć na tle religijnym oraz walk między kupieckimi gildiami. Do tego starożytne machiny wojenne wyrywają się spod kontroli i ponownie zagrażają istnieniu ludzkości. To czas, byś z grupą najemników wyruszył z krucjatą, która ocali mieszkańców Ensai.

* Połączenie RPG oraz taktycznej strategii RTS – kombinacja, która przyciąga zarówno fanów RPG, jak i miłośników strategii RTS (Real Time Strategy)
* Porywająca fabuła – pełna zaskakujących zwrotów akcji historia przy baśniowej narracji
* Niezwykle interesujący świat – łączący nowoczesne technologie z magią i starożytnymi artefaktami
* Mobilna baza dowodzenia – latający okręt, który można rozbudowywać i wzmacniać za pomocą licznych, zróżnicowanych ulepszeń.
* Elastyczny system rozwoju załogi – samemu odpowiadasz za rekrutację najemników (w tym postaci specjalnych), którzy zyskują doświadczenie w trakcie walk i mogą być wytrenowani w kierunku konkretnych profesji.
* Wygodny interfejs – bardzo przyjazny odbiorcy
* Przejrzysty, nowoczesny system walki – gra jest rozbudowana, ale jednocześnie łatwa do opanowania

Więcej na gamelobby.pl