Marka dba o to, aby w kreowaniu wizerunku nie ograniczał nas rozmiar. Rozszerza horyzonty naszego kreatywnego "ja”. Pozwala unieść się na fali wyobraźni i zacząć bawić się modą na co dzień. Stylizacja jest formą twórczej zabawy i właśnie tym pragnie ,"zarazić” swoje klientki. Grono klientek poszerzyło się też o Panie szczupłe , szukające odmiennej odzieży niż ta , proponowana przez sieci sklepowe. W ofercie znajdziemy kolekcje, na które sklep posiada wyłączności na terenie Polski - przekazaną przez ich twórców. Często są dostępne w cenach producenta. Składają się z wielu elementów, które w dowolnych kompozycjach tworzą niepowtarzalny look.

Softlinexxl - wiosenna stylizacja

Od roku 2011 bezustannie rozszerza swoją ofertę. W chwili obecnej „wychodzą” poza granice Europy. Na stronie internetowej znajdziecie propozycje z Francji, USA, Anglii i Turcji. Softiline stawia nie tylko na wygodę, komfort i oryginalność, ale przede wszystkim na wyobraźnię i możliwość trafnego komponowania stylizacji. Wiskoza, elastan, polyester, bawełna, jeans, len, lycra, wełna czy jedwab - wszystko dostępne w rozmiarowych ramach : 44-62.

Softlinexxl - wiosenna stylizacja

Niezależnie od tego czy szukamy wieczorowej kreacji, zwiewnej letniej sukienki czy wygodnych lnianych spodni - tutaj możemy przebierać w fasonach, stylach i rozmiarach. Do woli! Jedną z naszych perełek jest elegancka, poliestrowa kreacja z Anglii, podkreślająca talię i uwydatniająca biust. Kolejny rarytas to turecka propozycja na bazie poliestru i estelanu. Fantazyjna sukienka z możliwością regulacji długości. Francja natomiast zasypuje nas gustownymi, "lekkimi" projektami z lnu czy wiskozy. Odzież sportowa, wygodna a zarazem bardzo sexy. Każda z nas znajdzie tu coś dla siebie. I dużo dużo więcej...

Softlinexxl - wiosenna stylizacja

Softiline-xxl zapewnia ekskluzywność i niepowtarzalność ze względu na bardzo krótkie serie swoich unikatowch produktów. Jest bezpośrednim importerem - przedstawicielem znanych światowych marek.

logo_03

Ich klientki to przede wszystkim indywidualistki dla których rozmiar na metce nie stanowi najmniejszego nawet ograniczenia. Dla Softiline najcenniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem. Każda z Pań traktowana jest w sposób indywidualny. Najnowsze trendy światowe czekają na nasze klientki.

Zapraszamy na http://www.softline-xxl.com/ i do naszych sklepów.