Na zewnątrz robi się coraz cieplej, na pewno wiele z Nas już myśli o wiośnie.  Każda kobieta zapewne marzy o chwili kiedy będzie mogła schować czapkę głęboko w szafie.  Jednak co wtedy założyły na głowę? Przyjrzyjmy się najnowszym trendom na sezon wiosenno-letni.
Projektanci w tym roku sporo uwagi poświęcili ozodbom. Propnują oni zarówno subtelne acenty, jak opaski czy spinki oraz akcesoria rzucające się w oczy, jak stroiki.
Opaski mogą być szerokie, proste lub z kokardami, a nawet przypiętymi do nich kwiatami. Modne również są bardzo kolorowe taśmy wplatane w warkocze lub koki.  Samodzielną dekoracją są również kwiaty oraz pióra, zarówno te naturalne, jak i sztuczne.
Na wieczór porponujemy stroki, które niegyś zarezerwowane tylko na wesela, dziś są najmodniejszym dodatkiem.  Są wykonane z tiulu, koronek, siatek, kwiatów, piór oraz ze sztucznych kamieni. Jednak to tylko mała opcja, bowiem najpopularniejsze nakrycia głowy, są te najbardziej oryginalne i wymyślne. Dlatego nie ograniczajmy się do gotowców ze sklepów, tylko zaprojektujmy własne lub przeróbmy te zakupione.