W lutym rozpoczęła się nowa odsłona wiosenno-letniej kampanii „BEAUTIFUL STORY” RESERVED. Konsekwentnie przybliża ona piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Twarzą kampanii została Anne Vyalitsyna, rosyjska top-modelka.

W najnowszej, wiosenno-letniej kampanii RESERVED „BEAUTIFUL STORY” prezentuje kolejną piękną historię rosyjskiej top modelki Anny Vyalitsyny. Do tej pory twarzami marki byli Sasha Pivovarowa, Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak oraz Tobias Sorensen.
Wiosenna kampania RESERVED, potwierdza sprawczą siłę marzeń. Jest opowieścią o Rosjance z małego miasta, która w niespełna pół roku dołączyła do czołówki światowego modellingu. Chloé , DKNY, Calvin Klein, Fendi, Givenchy, Gucci, Marc Jacobs, Prada, Versace to tylko niektóre marki, dla których Anne regularnie pracuje. Od początku swojej kariery pojawiała się na okładkach Vogue, ELLE czy Harper’s Bazaar. Mimo swoich wysokich notowań w rankingu Models.Com i niewątpliwego statusu gwiazdy pozostaje nadal otwartą i szczerą osobą.

W kadrach backstage Joachim Johnson wyjątkowo uchwycił urodę i charyzmę modelki na tle najstarszego miasta w Afryce Południowej, Kapsztadu. Plenery tego kosmopolitycznego i niezwykłego miejsca stały się również ilustracją zdjęć kampanijnych RESERVED, których bahaterką jest Anne, autorem zaś Angelo Pennetta. Międzynarodowej sławy fotograf pracujący, na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Karolina Kurkova czy Natasha Poly z największą estetyką i kunsztem oddał klimat spektakularnej i międzynarodowej kampanii „BEAUTIFUL STORY”.
Pomysłodawcą i opiekunem kreatywnym kampanii został Dział Marketingu Reserved. Produkcję zdjęciową przygotowała agencja fotograficzna Warsaw Creatives. Mediami biorącymi udział w kampanii w Polsce są prasa i Internet, w Rosji: prasa, Internet oraz outdoor.

Więcej informacji dostępnych jest w najświeższym serwisie www.reserved.com , który powstał przy współpracy ze Studiem Huncwot.

Reserved kolekcja męska

szara bluza Reserved

ciemny garnitur reserved

koszulka z niebieskie paski

wiosna/lato 2012 kolekcja męska

panterkowa sukienka

zestaw jeansowy

czerwony płaszczyk reserved

niebiesko-biała bluzeczka

biało-różowy zestaw reserved

reserved na czerwono

wiosenna kolekcja reserved

 

kampania zasięg:  RESERVED / POLSKA, ROSJA
modele:     Anne Vyalitsyna, Luke Nel
zdjęcia:     Angelo Pennetta  – kampania
asystent fotografa: Nicholas Hartley
zdjęcia backstage: Joachim Johnson
video: Antek Nykowski
stylizacja:  Andrzej Sobolewski @ D’Vision Art
makijaż: Wilson / Warsaw Creatives
fryzury: Syd Hayes
lokalizacja: Cape Town
produkcja:  Warsaw Creatives
strona internetowa: Studio Huncwot