Małe, duże, eleganckie, casualowe, kopertówki i te na łańcuszku. W tym sezonie możesz pozwolić sobie na nieograniczoną dowolność w doborze torebek. Panujące trendy pokazują, że nawet codziennie możesz zmieniać swój styl, a przy tym dopełniać swój image różnymi dodatkami. Pierwszy niezbędny dla każdej kobiety jak wiadomo stanowi torebka. W związku z tym marka Prima Moda proponuje swoim klientom cały wachlarz modowych rozwiązań. 

Weekend nad morzem
Na nadmorskich deptakach w tym sezonie zapanuje klasyczny już styl marynarski. Pasiaste motywy, dużo bieli, granatu, czerwone akcenty. Prima Moda ma dla Was propozycje specjalnie na nadmorską promenadę. Mała, oryginalna, satynowa, czerwona torebka - sakiewka idealnie dopełni styl dziewczyny marynarza. Zmieścisz tam najpotrzebniejsze drobiazgi. Styl i funkcjonalność przede wszystkim.

Elegancja na luzie
W ostatniej chwili zostałaś zaproszona na wieczorny wernisaż w galerii? Masz na sobie dżinsy, t-shirt i czarną marynarkę? Prima Moda pomoże Ci z luźnego codziennego looku przeobrazić się w elegancką dziewczynę z klasą. Dołączając do tego małą, czarną, skórzaną kopertówkęz opcją noszenia na krótkim pasku, do tego czarne szpilki peep toe i możesz spokojnie udać się na najbardziej ekskluzywne wyjście.

Romantyczne klimaty
Dla miłośniczek sielskich klimatów, które w tym sezonie zaczarował wizerunek romantic girl proponujemy małą, ale bardzo praktyczną i efektowną torebkę do noszenia przewieszoną przez ramię. Jeden z najbardziej pożądanych modeli tego sezonu. W bardzo modnym naturalnym kolorze. Oryginalnie wykończona, z dużym srebrnym zapięciem oraz alternatywą dla paska w postaci delikatnego srebrnego łańcuszka. Do wszelkich kwiecistych sukienek 
i kurtek- parek.

Naturalny kamuflaż
Motyw wężowej skóry możesz wykorzystać przy wielu różnych okazjach. Łącząc klasyczną 
w kształcie i dziką w swej kolorystyce torebkę Prima Moda z równie modowymi butami typu peep toe niewiele więcej będzie Ci potrzebne, aby stworzyć prawdziwie drapieżny look. Dla zakupowiczek, które dbają o swój image podczas shoppingowych wypadów marka proponuje wygodne balerinki o tym samym wężowym deseniu. 

Pamiętajcie, że ile pomysłów, tyle propozycji zapewni Wam Prima Moda.
Te i wiele innych modeli torebek i butów znajdziecie w salonach Prima Moda.

www.primamoda.com.pl