Klasyka gatunku lecz także najmodniejsze fasony spodni ,spódnic, kurtek i żakietów.
Oprócz modeli jeansowych  projektanci zaproponowali trzy linie tematyczne kolekcji. Jako pierwsza pojawi się linia ekologiczna EcoProject zrealizowana w duchu kolekcji safari. Dla amatorów soczystych kolorów, wyrazistych nadruków i oryginalnych form linia Monochromatic. Kolekcja On the Road inspirowana klimatem Ameryki Jamesa Deana wprowadzi najbardziej letnią aurę do salonów sieci.
Nielada gratkę sezonu  stanowić będzie limitowana seria  zaprojektowana przez Dodę.
Doda Collection już od 13 marca w sklepach Big Star’a.

Wiosna na dobre zagościła w sklepach Big Star’a.
Na początku sezonu ECO PROJECT przenosi w świat afrykańskich podróży i tak lubianego przez klientów Big Stara nurtu safari, zrealizowanego w zgodzie z duchem ekologii.
Ekologiczność kolekcji przejawia się w wykorzystanych surowcach (bawełna ekologiczna = organic cotton, produkowana w naturalnych warunkach, bez używania chemikaliów oraz pestycydów),kolorystyce, printach jak i fasonach. Linia Eco Project pozostaje w zgodzie ze światowymi trendami.
Sylwetkę tworzą tutaj proste, luźne i tym samym wygodne do noszenia formy, w których urzeka dbałość o detale. Zakładki, marszczenia, kieszonki, lekko podniszczone, oksydowane, guziki, napy i sprzączki a także proste w formie grafiki z ekologicznymi hasłami Eco Roots, Organic czy Earth, zwrócą uwagę nawet najbardziej wymagających. W kolekcji przeważają klasyczne formy safari -kurtki, koszule i kamizelki z dużą ilością kieszeni, patek i wypustek, a także luźne t-shirty i klasyczne topy.
W Eco Project dominują natura i kolory ziemi: beże, brązy, khaki i zielenie ożywione ciepłą żółcią i ceglastą czerwienią. Mocne prania wykończeniowe: pigmenty, kwasy i wszelkiego rodzaju plamienia są tutaj efektem zamierzonym i podkreślają ducha kolekcji.
Projektanci położyli ogromny nacisk na  akcesoria: torba wykonana z naturalnego surowca koniecznie w kolorze ziemi, męski kapelusz, ciężki, szeroki, męski, skórzany pasek czy kozaki z luźną cholewą-tymi elementami  należy uzupełnić wiosenny wizerunek!
Mocna kolorystyka, zdecydowane  formy i printy, zaskakujące polaczenia kolorow i struktur , stylistyka lat 80-tych  to cechy charakterystyczne  linii MONOCHROMATIC.  Formy geometryczne  modeli a na nich wyraźne, byszczące nadruki –paski, kratki  , gwiazdki , owocowe motywy . Ta część kolekcji przypadnie do gustu tym, którzy nie boja się zabawy formą i kolorem w swoim stroju.  
ON THE ROAD to wakacyjne wydanie collage’u.- typowo letnie, kolorowe zestawienie stylistyki vintage’owych plakatów z lat 50 oraz atmosfery samochodowej podróży przez amerykańską pustynię. W grafikach użytych w kolekcji projektanci nawiązali do napisów z puszek benzyny, szyldów moteli, ulotek i plakatów lat 50. Dla podkreślenia wakacyjnego charakteru linii i uchwycenia ducha podróży pustynnej,  w kolekcji dominuje paleta kolorów w złamanych ,lekko spłowiałych  niczym od słońca barwach. Zamierzonym jest  efekt cieniowania koloru oraz spękane jakości nadruku. W tej linii projektanci nie korzystali z czystej bieli ani i czerni. Występują jednakże  zawsze obecne w koledżowych  liniach  szare melange i granaty. Desenie: typowe dla lat 50 dwukolorowe kratki, średnich i małych rozmiarów, w damskiej części również kraty jak z obrusów czy zasłon z lat 50-tych . kwiatki outline’owe. Formy: raczej proste, bez ekstrawagancji i wyszukanych cięć, lecz mimo to bardzo dziewczęce . Mniej  w kolekcji zwykłych t-shirtów a więcej odcinanych pod biustem bluzek, topów na ramiączkach  .

Więcej na www.bigstar.com.pl