Jeszcze tylko piątek i mamy długi świąteczny weekend. Każdy z nas bęzie wypoczywać w inny sposób- jedni zdecydują się spędzić święta aktywnie a inni będą chcieli pograć w gry komputerowe. Jeśli szukacie nowości ze świata gier komputerowych to znajdziecie je tutaj. W zależności od naszych preferencji oraz gustów będziemy mogli zakupić jednego z najbardziej oczekiwanych rpg-ów tego sezonu: Mass Effect 2. Tylko na preznety.trendu.pl możecie je zakupić po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli jednak jesteście fanami logicznego myślenia to waszą uwagę może przyciągnąć najnowszy produkt od Studia Blue Byte: Settlers 7: Droga do królestwa.To co charakteryzuje najnowszą odsłonę słynnych Settlersów to przede wszystkim bajkowa grafika oraz ciekawa fabuła. Tylko tutaj możecie zakupić po ciekawych cenach promocyjnych.

Fanom dynamicznej akcji może spodobać się najnowszy tytuł słynnej strzelanki Battlefield: Bad Company 2. Jak widać święta nie muszą być nudne. Wystarczy tylko wiedzieć co chce się robić...