Lato zawsze kojarzy nam się z radosnymi kolorami. W zeszłym roku niewątpliwym hitem był kolor żółty. Niemal każda dziewczyna miała coś w tym kolorze w swojej garderobie. Jednak gdy w reklamie magazynu Tina zaczęto mówić o modnym kolorze żółtym, wtedy wiedziała, że właśnie w tym momencie nadszedł jego koniec.
W tym roku nie odeszliśmy daleko, bo do koloru pomarańczowego.  Barwa ta jest zarówno żywa jak i rzucająca się w oczy jak żółć. Dlatego póki co wiele Polek podchodzi do niego sceptycznie.
Pomarańcz nosimy na dwa sposoby.
Jeżeli jesteśmy odważne i lubimy się bawić modą to polecamy sukienki pomarańczowe w różnych tonacjach. Najmodniejsze w tym roku jest noszenie dwóch odcieni oranżu, ciemniejszego oraz jaśniejszego, który występuje bardziej w dodatkach.
Jeżeli nie jesteśmy pewni co do tego koloru proponujemy dodatki, takie jak torebka, buty czy biżuteria.
Bardzo ważny jest odcień  pomarańczy. Nie powinien on być ani jaskrawy, krzykliwy ani zgniły. Możemy łączyć go z innymi kolorami, jednak w odcieniach pastelowych, jak fiolet, róż czy błękit.
Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nowa paleta przyjmie się po dominującej dotąd fali żółci. Czy te równie ciepłe kolory także się sprawdzą?