Witamy w świecie pięknej i zdrowej opalenizny teraz możliwej do osiągnięcia dzięki luksusowym preparatom brytyjskiej firmy SUNJUNKIE zarówno w domu jak i w gabinetach SUN SUN ( już wkrótce!)

Holywoodzka opalenizna to we współczesnym świecie synonim luksusu i potwierdzenie życiowego sukcesu. Brąz jest po prostu sexy - dlatego największe gwiazdy współczesnego kina i estrady a także celebryci lub ludzie biznesu zabiegają o to aby nadać swojej skórze apetyczny, brązowy odcień. Już ponad od dziewięćdziesięciu lat świat podąża za modą na opalone i seksowne ciało i póki co ten trend się cały czas rozwija. Opalenizna to witalność, młodość, energia. Nic tak nie tuszuje plam , przebarwień ani zmarszczek, jak przybrązowiona skóra. Opalone ciało wydaje się smuklejsze a opalone kobiece nogi wwysokich szpilkach niezmiennie przykuwają wzrok mężczyzn.

before_400Jak zatem osiągnąć ten efekt ? Opalanie na słońcu jest szkodliwe - przede wszystkim w sposób radykalny przyspiesza starzenie się skóry. Opalanie w solarium , mimo, że ma ciągle zwolenników jest już passe a opaloną w taki sposób skórę bardzo trudno przywrócić do życia.

Alternatywą stają się preparaty nadające skórze odcień opalenizny bez udziału słońca dzięki którym możemy osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie. Zapraszamy do Świata SUN SUN!

Do pielęgnacji domowej polecamy całą gamę luksusowych preparatów SUNJUNKIE opalających skórę i jednocześnie pielęgnujących i przedłużających efekt opalenizny. Zabiegi domowe z użyciem linii SUNJUNKIE są w stanie zapewnić nam opaleniznę trwającą od jednego dnia ( słynny już zmywalny Make up do twarzy i ciała - Weekend Warrior) - do co najmniej tygodnia ( SUNJUNKIE BODY MIST SPRAY -  spray opalający - nasz bestseller), a przy właściwej pielęgnacji nawet dłużej ( min. DARK MOUSSE w połączeniu z AFTER CARE LOTION).

 

sunjunkie_banner2_400


Jeśli zaś chodzi o opalanie w salonie SUN SUN - efekty utrzymają się ok. 10 dni - zatem jest to propozycja dla osób, które chcą być perfekcyjnie opalone przed wielkim wyjściem lub będą gotowe na powtarzanie opalania trzy razy w miesiącu aby uzyskać stały , perfekcyjny efekt. Dla osób szczególnie wymagających wymyśliliśmy brąz z delikatną księżycową poświatą - co szczególnie spodoba się Pannom Młodym. Preparaty SUNJUNKIE to ponad dwadzieścia lat doświadczeń na rynku: żadnych zacieków, pomarańczowego odcienia skóry ani plam. Opalenizna uzyskana dzięki SUNJUNKIE jest pięknie i naturalnie brązowa - można dobrać najbardziej odpowiedni kolor brązu. SUNJUNKIE proponuje również całą gamę preparatów pielęgnujących opaloną skórę : żele, szampony do ciała oraz mleczka pielęgnujące.

new_sunjunkie_banner_image_odcienie_skory_dzewczyna_mala

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do Świata SUN SUN po seksowną opaleniznę i latem i zimą! Sklep online: www.doris-dorin.com