Ten dzień nie zapowiadał się tak dobrze. Jak każdego dnia ostatnio, a muszę dodać, że od pięciu miesięcy jestem w stanie błogosławionym, czuję się niekomfortowo. Nie sądziłam, że wizyta w SPA może tak bardzo zmienić mój nastrój.

Centrum Warszawy. Odżywająca po wielomiesięcznym letargu Świętokrzyska i dystans kilkudziesięciu metrów, które muszę pokonać od samochodu do SPA. Na miejscu, choć muszę przyznać, że czułam się coraz gorzej, spotyka mnie kojąca atmosfera SPA, za którą tak bardzo tęskniłam oraz znakomity standard obsługi.

Pani, która zaprasza mnie na górę, od początku wydaje się profesjonalna w każdym calu. Zostaję poproszona o zajęcie miejsca na wygodnym łóżku. Zostaję dokładnie poinstruowana o przebiegu i wyniku zabiegu. Atmosfera relaksu, którą pogłębia muzyka relaksacyjna, zapach świecy i olejków, staje się tą najlepszą dla mnie, jak się miało później okazać, godziną ostatnich tygodni.

Zabieg był niezwykle przyjemny. Moja twarz zostaje uraczona znakomitym masażem. Przemiła Pani, która wykonuje zabieg, przechodzi do meritum, kojąc zmęczoną skórę urządzeniem, które przypomina rolkę z drobnymi igiełkami. Kontakt z nią nie jest odczuwalny, całość jest przyjemna. Zabieg zostaje uwieńczony maseczką, po której moja skóra przypomina twarz niemowlęcia. Czuję się jak nowo narodzona, przepełniona pozytywną energią i po raz pierwszy od dawna zapominam o trudach ciąży. Godzinę po zabiegu, popijając dość dobre latte w pobliskiej kawiarni, planuję kolejną wizytę w Salonie Empire.

Zabieg, którego pozytywnych skutków doświadczam do dzisiaj to MESO-VIT, będący swoistym koktajlem witaminowym dla mojej skóry. Receptura kosmetyków z linii Meso-Vit została oparta na składniku Phycosaccharide pozyskiwanym z algi Laminaria digitata, który jest bogaty m.in. w kwas mannuronowy. Phycosaccharide. Całość ma działanie przeciwzapalne, łagodzące oraz odbudowujące. Preparaty zawierają również starannie wyselekcjonowane witaminy. Witamina A reguluje proces keratynizacji oraz działa naprawczo, witamina C stymuluje syntezę kolagenu i ma działanie rozjaśniające, a witamina E działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo.

W zabiegu wykorzystuje się 2 urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które – wibrując – stymulują mikrokrążenie.

Najprzyjemniejsza godzina w miejskim SPA miała miejsce w Salonie Empire Hair&Beauty na ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie. Salony Empire to stylowe miejsca powstałe z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których najważniejsza jest wysoka jakość usług i dokonała lokalizacja. Wysoki standard obsługi, ciepła, przyjazna atmosfera, sprawiają, że wizyta w salonach staje się niezwykle odprężającym przeżyciem relaksującym ciało i umysł.

http://www.empiresalon.pl/

Salony Empire Hair&Beauty SPA oferują wysoki standard obsługi, komfortowe wnętrze i ciepłą atmosferę. Wizyta w salonach jest odprężającym, niezapomnianym przeżyciem. Czasem ukojenia w codziennych zmaganiach w wielkim mieście

EMPIRE HAIR & BEAUTY SALON, ul. Świętokrzyska 14, (00-050 Warszawa,
tel. 0 22 692 48 75, Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00, sobota 8.00 – 16.00

EMPIRE HAIR & BEAUTY SALON, Al. Jana Pawła II 29 (wejście od ul. Elektoralnej), 00-867 Warszawa,
tel. 0 22 653 83 59, Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00, sobota 8.00 – 16.00

EMPIRE HAIR BEAUTY SALON, ul. Arabska 5 (Saska Kępa), 03-977 Warszawa,
tel. 022 616 30 49, Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8-20, Sobota 8-16