W listopadowym wydaniu hiszpańskiego czasopisma Marie Claire powrócono do wyjątkowego stylu i etosu, który reprezentuje Karl Lagerfeld. Seria zdjęć zatytułowana „L'Amour Fou” to opowieść o minionych czasach, wizytówka epoki, teatralna czarno-biała fotografia chwil, które odeszły.  Jednocześnie dostrzegamy dynamiczne interakcje między postaciami, a także emocje związane z legendarną ikoną  mody, którą jest Karl Lagerfeld.

Modele Heidi Mount, Jon Kortajarena i Kati Nescher stworzyli interesujący obraz emocji i uczuć. Jednocześnie monochromatyczne zdjęcia uosabiają zbliżający się upadek mody, koniec epoki. Nie brak pikantnych ujęć i elementów BDSM. Przy tym możemy dostrzec klasyczne bluzki zaprojektowane z odrobiną romantyzmu oraz geometryczne wzory. Jedynie geniusz Lagerfeld potrafi połączyć dramatyzm, energię z klasycznym ponadczasowym stylem.

Ubiory biorące udział w tej historii mody pochodzą z takich domów mody jak Salvatore Ferragamo, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana i oczywiście Chanel.