Wiele mówiło się o ich małżeństwie, ale jak widać już prawie 10 lat razem, 3 małych Beckham’ów i podwójne odnowienie więzów małżeńskich.
Idealnie!!! W 10 rocznicę, miał odbyć się trzeci ślub. Wszystko ruszyło pełną parą-  miejsce wybrano, sporządzono listę VIP-ów Hollywood, nie mówiąc już o sukni, która miała dodać Victorii jeszcze więcej blasku?

W sumie nie owijając w bawełnę ten splendor miał pokazać ile szmalu ma piłkarz i była Spicetka, ale cóż im zarzucać bogatemu wszystko wolno!!

Obecnie rodzinka nie mieszka razem gdyż David, zresztą świetny piłkarz, koczuje w Europie, gdzie ma swój klub, a Viki za wielką wodą z pociechami.
Para nie może dojść do porozumienia i najwidoczniej czarne chmury pojawiły się nad ich związkiem, czego skutkiem jest odwołanie ślubu!!! Nici z mega imprezki proszę państwa!

Posh nie ma zamiaru rzucać kariery projektantki, swoją drogą coś o tej karierze cicho, i wracać do Europy, a Beckham nie rozumie dlaczego ona ma pretensje. Kółko się zamyka  i suma sumarum niby świętują rocznicę , ale kameralnie, cichutko.
Jednak  nie jest to do nich podobne więc chyba kryzys dosięgnął i państwa Beckham!