Na temat koloryzacji włosów powiedziano już niemal wszystko. Dostępne na rynku produkty zapewniają precyzyjny efekt, żywą barwę i intensywny refleks włosów. Tym większym zaskoczeniem jest przełom w koloryzacji, jaki dokonał się za sprawą nowego produktu od KEMON – PERFORMANCE HD.

Technologia HD COLOR PIGMENT to owoc pięcioletniej pracy nad nowym, naukowym podejściem do koloryzacji włosów. Analogicznie do obrazu telewizyjnego w rozdzielczości High Definition, zastosowanie PERFORMANCE HD pozwala dostrzec we włosach niewidoczne do tej pory szczegóły, kolory i refleksy. Mikrocząsteczki barwiące o wysokim stężeniu wnikają bowiem do wnętrza włosa, przylegając do jego struktury. Tym samym zaawansowane technologicznie pigmenty na stałe łączą się z włóknem włosa, dając efekt trwałego, a przy tym intensywnego i stabilnego koloru.

Innowacyjnym składnikiem PERFORMANCE HD jest także kompleks ochronny oparty na olejkach będących ekstraktami z rośliny Elicriso. Kompleks ten przywraca równowagę struktury włosa od nasady do końcówki, zapewnia optymalne i jednolite przenikanie pigmentów, a jednocześnie sprawia, iż włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie i gładkie.

PERFORMANCE HD wnosi także bogatą gamę kolorów, w tym także tych najbardziej intensywnych, będących wyrazem wdzięku i zmysłowości – odcieni miedzi, fioletu i mahoniu. Atutem nowego produktu  jest również  łatwość  jego użycia i krótszy, w porównaniu z tradycyjnymi farbami, czas potrzebny do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Połączone siły natury i zaawansowanej technologii HD dokonały rewolucji w koloryzacji włosów,  nadając im jedyny w swoim rodzaju, wyraźny jak nigdy wcześniej, wibrujący refleks – znak rozpoznawczy PERFORMANCE HD. Produkt stosowany jest w ok. 300 salonach KEMON w całej Polsce.