Inspiracją kolekcji była zmienna natura kobiety i jej humory, a motywem przewodnim zamki i drapowania. Kolekcja podzielona jest na dwie części, zamieszczone poniżej w osobnych folderach, z których jedna, utrzymana w ciemnych stonowanych kolorach czerni i beżu, delikatnie przechodzi w drugą, oscylującą wokół jasnych żywszych kolorów zieleni, beżu, różu, fioletu i czerwieni.

 

balish_womanstarious_1_400

 

Zamki symbolizują ostry i szorstki charakter kobiety-buntowniczki, która, kiedy chce, ukazuje raczej swoją ciemną stronę będąc jednocześnie nieco tajemnicza. Drapowania i fale oznaczają skomplikowany charakter kobiety, której świat męski nie jest w stanie rozwikłać. Zestaw kolorystyczny odzwierciedla zmienność nastrojów kobiety, która czasem jest zdystansowana i nieprzystępna (czerń i beż) a za chwilę chce uwodzić i kokietować odrobiną romantyczności z dziewczęcym wdziękiem (róż, beż, zieleń, fiolet i czerwień) będąc przy tym tajemnicza.

 

balish_womanstarious_2_400

Kolekcja skierowana jest do dziewczyn i młodych kobiet, które wiedzą czego chcą, mają swoje zdanie i nie boją się go bronić stawiając na swoim z przysłowiowym tupnięciem nogą. Kobieta taka nie boi się ani męskiego świata, ani swojej kobiecości.

Kolekcja dostępna na http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/289,man/balish/0,page/