Już za tydzień święta Bożego Narodzenia. Jest to szczególny czas, kiedy możemy odpocząć w rodzinnym gronie. Jeśli szukacie idealnego prezentu pod choinkę, a przy tym nie chcecie marnować swego czasu na szukanie odpowiedniego tytułu w sklepie, warto przyjrzeć się grze World War 2: Time of Wrath. Jest to pierwszy polski tytuł, który możemy zakupić online za pośrednictwem sklepu GamersGate ( http://www.gamersgate.com/DD-WW2TOWP/world-war-2-time-of-wrath-polish-version )  

World War 2: Time of Wrath. Jest to globalna strategia rozgrywająca się w czasie drugiej wojny światowej. Gracz ma możliwość przejęcia kontroli nad dowolnym Państwem lub ich kombinacją, na przykład może kontrolować tylko Wielką Brytanię lub wszystkie państwa walczące po stronie Aliantów. 

Na wiernie odwzorowanej mapie Europy, płn. Afryki i Bliskiego Wschodu, wszystkie armie zostały rozmieszczone z wykorzystaniem historycznych map sztabowych tak aby jak najwierniej odwzorować sytuację militarną dla każdej z czterech kampanii. 

Time of Wrath ze względu na swoją skalę umożliwia obok przeprowadzenia rozgrywki zgodnie z wydarzeniami znanymi z historii także sprawdzenie co by było gdyby, a to dzięki decyzjom podejmowanym przez gracza i przez AI. 

O sile rozgrywki stanowi łatwy do opanowania interfejs oraz przejrzyste zasady, dzięki czemu wraz z możliwością dopasowania poziomu trudności dla każdego państwa biorącego udział w rozgrywce Time of Wrath jest pozycją skierowaną zarówno dla doświadczonych graczy oraz dla osób, dla których będzie to pierwsze zetknięcie z grami strategicznymi. 

Premiera gry będzie miała miejsce 18 grudnia. Św. Mikołaj z pewnością zdąży ją zakupić, a nawet jeśli nie to możemy ją zakupić przez całe święta przez GamersGate.