Nie ma nic lepszego niż wybrać się na wycieczkę rowerową. Kiedyś młode mamy musiały zrezygnować z jeżdżenia na rowerach, a jedyna ich aktywność fizyczna oprócz ciągłego chodzenia przy dziecku to spacer do parku. Małe dziecko to z całą pewnością wiele wyrzeczeń i ogromna odpowiedzialność. Jednak teraz dzięki firmie Taga możemy wybrać się z naszą pociecha na wyprawę. Wózek Taga oprócz podstawowych funkcji jest również wózkiem. A jeżeli masz dwójkę dzieci?! Nie ma problemu. Wózko- rower został specjalnie skonstruowany, aby przewozić opiekuna oraz dwójkę malców. Konstrukcja wcale nie jest taka skomplikowana, jakby się to wydawało. Z przodu nie ma jednego kółka, ale dwa co jest znacznie bezpieczniejsze.
Wózek prowadzi się bardzo wygodnie i bezpieczne. Więc nie musimy się martwić, o to, że przez wagę dzieci i swoją będzie ciężko pedałować, rower został bardzo dobrze wyprofilowany.
Wózek został już nagrodzony słynną nagrodą za bardzo dobry design Red Dot Award.
Produkt dostępny jest tylko w Europie, co za pewne bardzo cieszy „matkę polkę”. Niestety na razie cena jest niebotycznie wysoka, wynosi 9 000 złotych!