Kiedy naszym oczom ukazuje się bardzo silne słońce, od razu rodzi się potrzeba, żeby te oczy chronić- najlepiej jakimiś "odjechanymi" designerskimi okularami. Takimi, jak choćby te wykorzystane w świetnej sesji "Eva by David K. Shields".

Sesję tę wykonał od A do Z nie kto inny, jak właśnie David K. Shields. Ma on wielki talent do pokazywania i podkreślania kobiecości poprzez swoje fotografie i zdjęcia Evy zdają się potwierdzać tę opinię.

W sesji wzięły udział części garderoby sygnowanę przez największych tj. Prada, czy Miu Miu. To sprawiło, że element glamour, delikatności, stylowości kontrastuje bardzo ciekawie z nieokiełznanym tłem, które stanowi wzburzone morze i skaliste wybrzeże.  Na szczególną uwagę zasługują jednak okulary, które zadziwiają designem.

Na pewno bardzo fajnie sprawdzą się podczas przechadzek lub pobytu na plaży, jednak nie jestem do końca pewien, czy nie będą wyglądały zbyt dziwacznie w innych okolicznościach. Bez cienia wątpliwości mogę jednak powiedzieć, że według mnie są gadżetem, który fajnie jest mieć w swoim posiadaniu, bo jest po prostu oryginalny i nowoczesny.