Galeria Sztuki 4Beauty to galeria internetowa mieszcząca się pod adresem www.4beauty.com. Celem galerii jest promowanie polskiej i międzynarodowej sztuki współczesnej na świecie. Galeria korzysta z nowoczesnej techniki jaką daje nam sieć i wykorzystuje ją do prezentowania sztuki globalnie. Zastosowanie tego medium, z pewnością odkrywa nowe obszary w skostniałych formach prezentacji i dostępności sztuki. Jest to alternatywa dla utartych szlaków jej promocji. Nie oznacza to jednak, że Galeria 4Beauty wszystkie je odrzuca. Zabiera bowiem z tego szlaku to, co najlepsze.
W dniach 14 - 28 maja 2009 r. odbędzie się internetowa aukcja sztuki współczesnej. Każdy zainteresowany sztuką współczesną będzie mógł stać się właścicielem jednego z dzieł za pośrednictwem strony internetowej. Tradycjonaliści mogą liczyć na indywidualne wsparcie, ponieważ 4Beauty oferuje możliwość licytowania na podstawie zleceń aukcyjnych tzn. przez telefon lub Internet w imieniu kolekcjonera. Z pewnością będzie w czym wybierać, na aukcji bowiem pojawi się ok. 70 dzieł artystów polskich i zagranicznych. Spośród nazwisk, których dzieła zostaną zaprezentowane w trakcie aukcji należy wymienić Jerzego Nowosielskiego, Tadeusza Kantora, Tomasza Sętowskiego, Henryka Cześnika, Ryszarda Stryjca, Franciszka Maśluszczaka, Natalię LL, Kazimierza Kalkowskiego, Waldemara J. Marszałka, Agnieszkę Szyfter, Mieto Olszewskiego, Iwana Kulika.

Na szczególną uwagę kolekcjonerów zasługuje na pewno „Akt z lusterkiem” Jerzego Nowosielskiego, serigrafia pochodząca z 1999 roku, z ceną wywoławczą 2.500 PLN. Nie sposób przeoczyć także znakomitego obrazu olejnego Henryka Cześnika „Bez tytułu 2”. Obraz Cześnika można będzie nabyć już od 11.000 PLN. Dużą wartość artystyczną ma także obraz Agnieszki Szyfter zatytułowany „Samba”, z ceną wywoławczą 6.000 PLN.
To tylko kilka z całej kolekcji wybitnych dzieł, które zostaną zaprezentowane w trakcie aukcji.

Organizatorzy aukcji zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony www.4beauty.com, na której znajduje się Katalog Aukcyjny oraz aktywnego udziału w licytacji.