Julia Almendra dzięki zmysłowej sesji dla modowego brandu Jen's Pirate Booty ulokowanego w Malibu staje się współczesną ikoną erotyzmu.

Jej idealne ciało, boskie piersi i niewinna, piegowata twarz oraz blond włosy powodują szybsze bicie serca u większości znanych mi przedstawicieli płci brzydszej.

Modelka jest ucieleśnieniem kobiety idealnej, która zawiera w sobie pozorne sprzeczności takie jak niewinność i wyuzdanie czy zmysłowość i infantylizm.

Genialne zdjęcia, które przenoszą nas w inny wymiar, porównywalny z premierą kultowej produkcji Emmanuelle z boską Sylvią Kristel w roli głównej. Dawka subtelnego erotyzmu, który oferował ten erotyk i co za tym idzie magiczne doświadczenie, związane z oglądaniem tego filmu po raz pierwszy, nie daje się porównać z niczym innym.

Piękna Julia Almendra dzięki niezwykłej stylizacji i genialnym fotografiom przenosi nas w inny wymiar. Jej ukryte za przewiewną kreacją piersi czy bielizna, która zdaje się odkrywać wszystko, co należy odkryć, przypominają nam, że erotyzm został zamordowany przez kulturę porno. Mniej znaczy więcej i napięcie seksualne wynika z niedopowiedzeń, zdaje się krzyczeć autor zdjęć.

Słoneczna, niewinna, zmysłowa, współczesna ikona kobiecości. Julia Almendra to najbardziej kobieca z grona znanych nam modelek. Sesja miesiąca. Doświadczenie na miarę Emmanuelle.