Oto, jak książkę reklamuje wydawca: Znany, amerykański psycholog Alan Lowell Francis opierając się na wieloletnich badaniach i sondażach przeprowadzonych wśród tysięcy mężczyzn stara się odpowiedzieć na pytanie, co wiedzą oni o: przyjażni z kobietami, budowaniu intymnej więzi, zaspokajaniu seksualnych potrzeb partnerki, emocjonalnym zaangażowaniu, pielęgnowaniu uczuć.

W swojej pracy szczerze i wnikliwie przedstawia stan wiedzy mężczyzn o najbardziej skomplikowanej ze wszystkich istot - kobiecie.Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach 
Znany, amerykański psycholog Alan Lowell Francis opierając się na 
wieloletnich badaniach i sondażach przeprowadzonych wśród tysięcy 
mężczyzn stara się odpowiedzieć na pytanie, co wiedzą oni o: 
przyjażni z kobietami, budowaniu intymnej więzi, zaspokajaniu 
seksualnych potrzeb partnerki, emocjonalnym zaangażowaniu, 
pielęgnowaniu uczuć. 

W swojej pracy szczerze i wnikliwie przedstawia stan wiedzy mężczyzn 
o najbardziej skomplikowanej ze wszystkich istot - 
kobiecie.
Jeśli zobaczysz w księgarni kogoś trzęsącego się ze śmiechu nad małą, białą książeczką to niemal na pewno będzie to właśnie „Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach.” Założymy się? 
Doskonała pozycja również dla tych, którzy nie przepadają za czytaniem lub nie mają za wiele czasu.
Nic więcej napisać nie mogę. Jeśli sięgniesz po tę książkę, zrozumiesz, dlaczego.

Komentarze internautów:
Wszyscy, którzy wypowiedzieli się na temat książki na serwisie merlin.pl uznali ją za – uwaga- pomocną.
anna urbanowicz   
Rewelacja! Nareszcie, panowie, możecie skonfrontować swoją wiedzę o nas, kobietach z obiektywną, naukową opinią. A jak już się z nią zapoznacie, przekażcie tę książkę przyjacielowi. Jemu też się przyda. Przenikliwa analiza i odważne wnioski są niewątpliwym atutem tej niewielkiej, ale jakże bogatej w przemyślenia pozycji. 
Emi 
Książka absolutnie wyjątkowa i oryginalna. Daje wiele do myślenia. Wysłałam ją mojemu Mężczyźnie i... najpierw sprawiła mu dużą frajdę a później skłoniła do przemyśleń. Wnioski? - Zaskakujące... 

Big Moose
Nikt nie będzie próbował tu pomóc nikomu zrozumieć kobiet. Jak to niektórzy mówią: Tego nie potrafią nawet same kobiety. Ale krok po kroku możemy dojść do tego co one robią z nami - facetami.

Ewelina Tukaj
Natknęłam się na nią przez przypadek w księgarni. Przeczytałam z zaciekawieniem to co na okładce i zajrzałam do środka. Już dawno się tak nie ubawiłam.
Wioletta Piotrowicz 
Facet, który to napisał jest genialny. Przechadzałam się dziś z moim znajomym po księgarni i zatrzymaliśmy oboje wzrok na tej książce. On ją chwycił i zaczął czytać recenzje z tyłu, a ja otworzyłam, żeby zobaczyć, co ciekawego tam piszą. Oboje otworzyliśmy, ja zaczynam się śmiać i przyznawać autorowi świętą rację, a kolega trochę zmieszany stał z książką w rękach.