Niegdyś wytwarzana najchętniej w postaci tabliczek czekolady, współcześnie ze względu na swoje niezwykłe właściwości dostępna jest pod najróżniejszymi postaciami. Jest jednym z najpotężniejszych i najsmakowitszych afrodyzjaków - który potęguje poczucie własnej atrakcyjności fizycznej. Działa również antydepresyjnie i pobudza organizm do produkcji endorfiny - hormonu szczęścia.
Czekolada jest specjałem, któremu większość ludzi nie potrafi się oprzeć, jest wręcz obiektem pożądania. Dla prawdziwych miłośników czekolady została stworzona specjalna „słodka dieta”, dzięki  której możemy  rozkoszować się swoimi ulubionymi czekoladowymi przysmakami bez  obaw, że przybędzie nam zbędnych kilogramów. Prawidłowo komponując menu, możesz sobie codziennie pozwolić na czekoladowy deser.
Dla ludzi potrzebujących chwili relaksu idealnym rozwiązaniem może okazać się czekoladowy masaż, który znakomicie relaksuje i ujędrnia ciało. Na rynku dostępne są również pellingi, kremy i maseczki zawierające wyciąg z ziaren kakaowca, który modeluje i wyszczupla sylwetkę.
„Chocolate body paint” jest kolejną propozycją dla miłośników czekolady. Jest to zestaw do malowania ciała za pomocą mlecznej gęstej, czekolady. Za pomocą  pędzelka możesz stworzyć pyszne wzory na ciele swojego partnera.
Tylko dla odważnych czekoladowa moda - strój z czekolady. Nie jest specjalnie trwały, ale za to jaki smaczny.
Sam zapach czekolady jest niezwykle inspirujący, dlatego też wciąż powstają nowe perfumy z nutą czekolady. Interesujący jest nowy zapach Axe Dark Temptation, w którym połączenie delikatnej woni gorącej, bursztynowej czekolady z czerwonym pieprzem, tworzy niepowtarzalny, a zarazem bardzo nowoczesny zapach. Jego kompozytorką jest Ann Gotlieb - autorka największych zapachów świata między innymi: : CKone, Eternity, Obsession Calvina Kleina, Chic i 212 dla Carolina Herrera.               
Sugerowana cena ok. 14,99 zł.