Jeżeli masz problemy ze skórą, która wygląda szaro, pojawiają się na niej plamy różnego pochodzenia jak wiekowe, posłoneczne czy hormonalne, albo występują przebarwienia pozapalne i potrądzikowe, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie dermokuracji. Zapoznajcie się ze specjalną ofertą Chantarelle przeciw fotostarzeniu i przebarwieniom, a na pewno będziecie zadowoleni z efektów działania kosmetyków.

C'MODULAR AGE krem na noc odmładzająco-rozjaśniający z witaminą C 8%

Odmładzająco-rozjaśniający krem na noc przeciw starzeniu i fotostarzeniu skóry z witaminą C 8% i antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje odnowę komórkową i syntezę kolagenu I i III. Nawilża i wygładza, redukuje i łagodzi objawy podrażnień. Zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy i nadmierne tworzenie melaniny. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową.

 

SPECIAL AESTHETICS krem na noc wybielający przebarwienia WHITE BIO-HYDROQUINONE

Krem na noc intensywnie wybielający przebarwienia z bio-hydrochinonem i składnikami rozjaśniającymi. Normalizuje proces melanogenezy, redukuje przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry. Bio-Hydroquinone, Lumiskin™, Emblica i ekstrakt z mącznicy (arbutyna) - to bardzo silne składniki redukujące plamy i zmiany barwnikowe różnego pochodzenia. Hamują powstawanie nowych przebarwień. Azeloglicyna i masło Shea mają działanie regenerujące i łagodzące podrażnienia. Systematyczne stosowanie kremu WHITE BIO-HYDROQUINONE daje szybkie efekty wyrównujące koloryt skóry. Preparat przeznaczony jest dla skóry z plamami różnego pochodzenia, jak wiekowe, posłoneczne, hormonalne, ostuda, także przy przebarwieniach pozapalnych i potrądzikowych.

 

SPECIAL AESTHETICS krem depigmentujący DEPIGMI

Bogaty depigmentujący, odmładzający i rozświetlający krem z kwasem kojowym 1%, azelainowym 0,5% i salicylowym 0,5%. Redukuje przebarwienia i plamy pigmentacyjne, wyrównuje koloryt skóry. Zalecany w terapii rozjaśniającej, wygładzającej i odmładzającej. Reguluje melanogenezę i hamuje produkcję melaniny, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nowych przebarwień i rozjaśnia już istniejące. Niższe, kwaśne pH 5,5 wspomaga ochronę przeciwbakteryjną skóry. Preparat zawiera kompleks składników aktywnie regulujących i zmniejszających przebarwienia.

Wskazania: plamy i przebarwienia, zaburzenia pigmentacji i nierównomierny koloryt skóry (nierównomierna koncentracja melaniny), skóra szara o niezdrowym kolorycie, skóra ze zmianami pozapalnymi, także potrądzikowymi, zmiany pigmentacyjne wiekowe i pohormonalne, profilaktyka przebarwień.

 

C'MODULAR AGE tonik odmładzająco-rozjaśniający

Odmładzająco-rozjaśniający tonik do oczyszczania i tonizacji skóry przeciw starzeniu i fotostarzeniu, z antyoksydacyjną odnową skóry. Jest źródłem cennych bogatych składników odmładzających, rozjaśniających i wygładzających.

 

C'MODULAR AGE krem odmładzająco-rozjaśniający do ciała i dłoni SPF15 UVA/UVB z witaminą C

Odmładzająco-rozjaśniający krem do skóry dojrzałej ciała oraz dłoni przeciw starzeniu i fotostarzeniu, z SPF UVA/UVB witaminą C i antyoksydacyjną odnową skóry. Stymuluje odnowę komórkową i syntezę kolagenu I i III. Wygładza i redukuje szorstkość skóry. Rozjaśnia skórę i zmniejsza intensywność przebarwień hamując aktywność tyrozynazy. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną i antyrodnikową. Zawiera witaminę C (MAP, SAP) i składniki wybielająco-antyrodnikowe. Fotostabilne filtry SPF15 UVA/UVB chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Skóra jest odmłodzona, rozjaśniona, ze zredukowaną intensywnością przebarwień.