Jak powszechnie wiadomo, ponad 90% Polek nosi źle dobrany biustonosz. Za luźny obwód, za mała miska, zły fason nie tylko psują efekt wizualny ale i wpływają na kondycję biustu.
Biust, mały czy duży, powinien być naszą dumą, a naszym zadaniem jest odpowiednio o niego dbać. Niestety wiele z nas, poprzez źle dobrany stanik, zaniedbuje i wręcz "niszczy" swój skarb. Z resztą nie tylko biust cierpi przez źle dobrany stanik, ale również kręgosłup, który jest podwójnie obciążony.
Piersi w takim staniku czyją się jak Ty w ubraniu w nie swoim rozmiarze – źle. Na Twoje lepsze samopoczucie mogą wpłynąć zakupy, na jego –też!
Biust, który zwisa bezładnie na za długich naramkach, albo gniecie się niemiłosiernie w zbyt małych miseczkach, odwdzięczy Ci się brakiem jędrności i nieestetycznym wyglądem o wiele za szybko.
Wybierz się więc na zakupy, my damy Ci kilka wskazówek.
Dokąd udać się po idealny biustonosz :


Częstochowa - Fiszbinka
Gdynia - Lingeria
Katowice - 6zmysł
Kraków - Intimo4You
Łódź - Mercado
Poznań - Yoshi
Warszawa - Avocado
Warszawa - Buduar
Warszawa - Peachfield
Wrocław - Milla
Zielona Góra - Karoline

Po czym poznać, że twój biustonosz leży idealnie:
Ramiączka luźno przylegają do ramion - nie spadają z nich ani się w nie wpijają.
Miseczki są całkowicie wypełnione, obejmują całą pierś zarówno z przodu jak i z boków, bez marszczenia się, ani żadnego 'wypływania' biustu ponad krawędzią.
Fiszbiny dokładnie otaczają pierś i przylegają do mostka i żeber na całej długości, nie wbijają się w pierś w żadnym miejscu, nie odstają, ani nie spoczywają na piersi.
Obwód jest ściśle, lecz wygodnie dopasowany, tworzy poziomą linię na całej długości.
Zmierz się i oblicz swój rozmiar http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
Polecamy najnowszy biustonosz, który modeluje piersi i je nawilża ! Jest uszyty z włókna nasiąkniętego aloesem! Dostępny w sklepach Marks & Spencer za ok. 85 zł