Kraków, Polska, 20 lipca 2011 – firma SAPPHIRE, producent wysokiej jakości sprzętu komputerowego, uruchomiła konkurs SAPPHIRE-AMD Rally Experience, w którym nagrodą główną jest kurs jazdy samochodem rajdowym dla dwóch osób. Podczas kursu będzie można przetestować swoje umiejętności nabyte podczas gry w Dirt3 na prawdziwej trasie rajdowej oraz nauczyć się techniki jazdy od profesjonalistów.

W europejskiej edycji konkursu kurs odbędzie w szkole London Rally School pod Londynem. Sapphire oprócz  szkolenia ufundował również przelot dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej, noclegi w Hill View Farm oraz £400 na własne wydatki.

Aby mieć szansę na wygranie nagrody wystarczy zostać członkiem SAPPHIRE Select Club (członkostwo jest całkowicie darmowe) i wziąć udział w losowaniu.

Konkurs trwa do 15 sierpnia 2011.

W SAPPHIRE Select Club można zarejestrować się na stronie www.sapphireselectclub.com. Oprócz możliwości wzięcia udziału w konkursie SAPPHIRE-AMD Rally Experience na uczestników czekają atrakcyjne rabaty, darmowe gry oraz program TriXX służący do podkręcania i monitoringu sprzętu SAPPHIRE.

Bezpośredni link do strony konkursowej: www.sapphireselectclub.com/contest/rallyeurope/

Ponadto SAPPHIRE dołącza kod umożliwiający ściągnięcie pełnej wersji gry DiRT3 do kart graficznych z serii HD 6000. Więcej informacji: http://www.sapphiretech.com/games/dirt3/

Więcej informacji: http://www.sapphireselectclub.com/

 

rally_experience_400