Konkurs rozwiązany!

 

Spodenki odchudzające otrzymuje Joanna Białecka, ale to nie koniec...:) Z uwagi na Wasze zaangażowanie i ciekawe odpowiedzi Mega Market Odchudzania.pl przewidział dziewięć nagród pocieszenia. Oto lista laureatów:

II miejsce - Magdalena Targosz, która otrzymuje pas odchudzający http://mmo.pl/201-pas-odchudzajacy-fitplay-s24.html)

 

Rabat w wysokości 25zł na zakup spodenek otrzymują:

-Ilona Matelska,

-Maria Woźnica,

-Martyna Drynda-Maźniak,

-Katarzyna Moskala-Czernek,

-Marzena Brzeżawska,

-Jolanta Warszawska,

-Marta Gawłowska

-Katarzyna Sobieszczuk

 


Zbliża się wiosna, czas, kiedy chcemy wyglądać pięknie i kolorowo. Ściągamy kożuchy, wkładamy lżejsze stroje i walczymy z ,,pozimową'' nadwagą. Mamy dla was coś, co skutecznie i bezpiecznie pomoże rzucić zbędne kilogramy...

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie, w którym nagrodą są SPODENKI ODCHUDZAJĄCE!


Co zrobić, żeby otrzymać spodenki?
Odpowiedz na pytanie: "Jaki produkt w sklepie mmo.pl posiada status bestsellera nr 1 i jest najczęściej kupowanym w Mega Market Odchudzania?" Następnie napisz dlaczego akurat Ty miałbyś otrzymać Spodenki Odchudzające?

Wskazówka

Poniższy link może wam pomóc znaleźć odpowiedź: http://mmo.pl/bestsellery

Spodenki Odchudzające -Neoprenowe :

Nie zaczynaj się odchudzać, dopóki nie poznasz właściwości niewiarygodnych spodenek neoprenowych Fitplay!

Jeśli chcesz bezpiecznie i trwale stracić 6kg w ciągu 30dni, to właściwości spodenek neoprenowych marki Fitplay pozwolą Ci skutecznie gubić tkankę tłuszczową nawet o 68% szybciej.

Myślisz, że to niemożliwe? Zawiodłeś się na przeróżnych „super dietach i cudownych formułach”? Spróbuj czegoś skutecznego!

Każdy chce stracić niepotrzebną wagę i pozostać w idealnej formie fizycznej, a dzięki temu i psychicznej. Teraz jest to w 100% możliwe dzięki spodenkom neoprenowym Fitplay. Noś je podczas normalnego dnia pracy, albo podczas uprawiania takich sportów, jak jazda na rowerze, spacery, skakanka, jogging, aerobik, taniec itd. Spodenki neoprenowe są stworzone tak, aby w naturalny sposób spalić Twoją zbędną tkankę tłuszczową nawet o 68% szybciej.

Najlepszy sposób na uzyskanie satysfakcjonujących efektów to wykonywanie czynności ruchowych i jednoczesne noszenie szortów odchudzających bezpośrednio na gołym ciele. Spodenki neoprenowe ogrzewają równomiernie powierzchnię Twojego ciała i przyczyniają się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki połączeniu ćwiczeń ruchowych i stosowania naszych spodenek odchudzających możliwe jest wzmocnienie procesu redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej nawet o 68%.


spodenki odchudzające


Warunki konkursu:


1.Odpowiedz na pytanie: "Jaki produkt w sklepie mmo.pl posiada status bestsellera nr 1 i jest najczęściej kupowanym w Mega Market Odchudzania?" Następnie napisz dlaczego akurat Ty miałbyś otrzymać Spodenki Odchudzające?
Odpowiedź prześlij na: konkurs@trendu.pl (wraz z loginem swojego facebooka - w celu weryfikacji polubień)
2. Polub: http://www.facebook.com/mega.market.odchudzania
3. Polub: www.facebook.com/portaltrendz
Pamiętajcie - kliknięcia "lubię to" będą weryfikowane.

Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony spodenkami odchudzającymi.

Na odpowiedzi czekamy do 23 marca 2012 r. do godz. 10:00


spodenki
Zapraszamy do odwiedzenia strony Mega Marketu Odchudzania: mmo.pl