Tylko u nas macie możliwość wygrania dwóch podwójnych zaproszeń na sobotnią imprezę DJ A.SKILLZ (UK) W KLUBIE KARMEL – DAVIDOFF MUSIC NIGHT. Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaki tytuł nosi debiutancki album Slaughterhouse?
·         Slaughterhouse 
·         The One
·         Microphone

Odpowiedzi wraz z waszym imieniem i nazwiskiem przesyłajcie na konkurs@trendu.pl. Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godziny 18!

O imprezie: 

A.Skillz dzięki m.in. fantastycznemu stylowi skreczowania i mixowania szczyci się doskonałą reputacją i wielkim uznaniem na całym świecie. Występuje jako główna gwiazda podczas największych festiwali muzycznych i imprez klubowych - Fabric (Londyn), The Hit Faktory (New York), WMC (Miami), Shambhala (Kanada) czy Field Day (Sydnej).

Jako producent jest prekursorem nowego stylu łączącego klasyczny funkowy groove z energetycznym brzmieniem muzyki elektronicznej. Ma na swoim koncie album Tricka Technology nagrany wraz z Krafty Kutzem w 2003, który w chwili obecnej jest klasykiem sceny breaks. Remixy The Beatles, Queen, Drumatti Twins, FotKnox5 i wielu innych sprawiają, iż A. Skillz jest jednym z najbardziej pożądanych dj’ów na świecie. Jego twórczość można znaleźć między innymi na wydawanych wyłącznie na winylu seriach Bomb Strikes i Insane Bangers. Jest regularnym gościem bardzo znanej na wyspach audycji Annie Nightingale w radiu BBC Radio 1.

W ostatnim czasie Adam oprócz grania imprez na całym świecie i produkcji koncentruję się wokół własnego wydawnictwa Jam City Records. Jak sam mówi tworzy label, którego celem jest promowanie muzyki, którą kocha i tworzy z pasją.
Klub Karmel // ul. Kredytowa 6
Start 22:00 // Wstęp 20 zł // Selekcja
Z zaproszeniami wstęp gratis.
www.klubkrmel.pl