Wyjątkowa srebrna biżuteria z kamieniami z wrzosów – szkockabizuteria.pl

 

Jedyny w Polsce sprzedawca i dystrybutor unikalnej biżuterii szkockiej marki HEATHERGEMS.

 


HEATHERGEMS jest marką biżuterii wytwarzanej ręcznie od ponad 40-tu lat w przepięknie położonym miasteczku Pitlochry w Szkocji. Znajduje się tu manufaktura, gdzie można zobaczyć proces produkcji oraz salon biżuterii, w którym sprzedawany jest pełen asortyment marki.
Wyjątkowość produktów HEATHERGEMS polega na wykorzystaniu kamieni z naturalnych wrzosów w specjalnym, opatentowanym przez producenta procesie. Jest to jedyny na świecie wytwórca tego typu biżuterii.

Warto podkreślić, że poszczególne elementy są wykonywane ręcznie, a każdy kamień jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.
Zachęcamy do obejrzenia filmu, dzięki któremu dowiecie się Państwo, w jaki sposób powstaje oryginalna biżuteria HEATHERGEMS.

Nasza biżuteria wyróżnia się ciekawym stylem - część produktów ma celtycki design, wzorowany na wyrobach z czasów początków chrześcijaństwa w Szkocji.  Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to HEATHERGEMS jest właściwym wyborem.Jako oprawę biżuterii stosuje się srebro próby 925, część produktów jest posrebrzana lub wykonana ze stopu cyny i miedzi (ang. pewter), który daje pożądany efekt patyny.

Wszystkie produkty są dostarczane w eleganckich pudełkach.Proponujemy kolczyki srebrne i posrebrzane w niepowtarzalnych wzorach, które będą doskonałym dodatkiem zarówno do wieczorowych kreacji, jak i codziennego ubioru.
Wybór wśród dostępnej oferty jest bardzo interesujący, co sprawia, że można wybrać kolczyki dopasowane do indywidualnego stylu. Jeśli poszukują Państwo prezentu dla najbliższej osoby, kolczyki z całą pewnością wzbudzą zachwyt i zadowolenie.Wśród dostępnych produktów znajdują się również wytwarzane ręcznie bransoletki srebrne i posrebrzane, w których każdy kamień jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.Osoby ceniące oryginalny design z powodzeniem mogą zdecydować się na bransoletki w znaczący sposób podkreślające dowolną stylizację zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. Zamawiając bransoletki za pośrednictwem szkockabizuteria.pl Klienci otrzymują również eleganckie pudełko, w które pakowana jest biżuteria.
Teraz biżuterię HEATHERGEMS możesz kupić w Polsce.

Doceń piękno magicznej Szkocji zamawiając naszą biżuterię na stronie www.szkockabizuteria.pl