Już za tydzień wigilia. Każdy z nas obecnie głowi się i troi jakie prezenty wybrać dla najbliższych. Decyzja jest niezwykle trudna tym bardziej, że praktycznie każda osoba ma już coś atrakcyjnego w swojej kolekcji. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników trendu.pl przygotowało listę ciekawych prezentów, które mogą ucieszyć niejedną osobę a przy tym nie są produktem tandetnym. 

Dla kobiet lubiących różne dodatki ciekawym prezentem może być malutka portmonetka z króliczkiem od Louis Vuitton. Jeśli jednak nie jesteście fanami króliczka, to są dostępne jeszcze trzy inne wersje: z wiewiórką, kogutem i zwykłym ''ptakiem''. Mały oryginalny dodatek może bardziej ucieszyć, niż nie jeden duży prezent. 

Dla amatorów fotografii ceniących sobie nie tylko dobrą jakość wykonywanych zdjęć, ale również ciekawy design, świetnym podarunkiem może okazać się aparat Leica D-Lux 4. Jest to aparat kompaktowy przeznaczony dla wymagających amatorów, którzy oczekują czegoś więcej od swojego aparatu. Wysoka rozdzielczość 10,1 mln pikseli sprawi, że nasze zdjęcia będą doskonałej jakości. Na uwagę zasługuje szeroki kąt widzenia obrazu. Dzięki czemu zdjęcia panoramiczne będą jeszcze ciekawsze. 

Dla nastolatki wkraczającej w dorosły świat ciekawą propozycją na prezent może okazać się torba Burberry Nova Heart Tote Bag. Malinowa kolorystyka i serduszka sprawiają, że torba jest niezwykle słodka i dziewczęca. Może być nie tylko idealnym podarunkiem dla młodej osoby ale dla bardziej dojrzałej kobiety chcącej wprowadzić do swojego stylu nieco świeżości. 

Są to ciekawe propozycje na prezenty dla każdej osoby, która nie wie co kupić najbliższym. Z drugiej strony powinna się liczyć przede wszystkim pamięć a nie to czy dostaniemy drogi prezent